Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőiesedjek? Szépnek tartanak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőiesedjek? Szépnek tartanak, jó az alakom, de furcsán érzem magam, ha csinosra veszem a figurát.

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok,jó az alakom,szépnek tartanak .Bocsánat a definiálásért,nem fényezni szerettem volna magamat,csak azt szerettem volna megértetni,hogy tudják a Kedves Válaszolók,hogy nem azért írom ezeket a sorokat, mert ronda dagadt pattanásos tinédzser vagyok.. Hála a jó égnek bőkezűen bánt velem a sors ami a külsőt illeti. Kinőttem már a tinikort,de mégsem akaródzik hétköznap,fősuliba "díszbe vágva" csinosan magassarkúba rohangálni.Persze jól esik,ha megjegyzik,hogy csinos vagyok(ezek nélkül is meg szokták jegyezni),csak kezdem már magamat rosszul érezni amiatt,hogy én nem vagyok kiöltözős,csak farmer póló topánka típusú lány..Nem lehet velem műkörmökről csacsogni,előbb érdekel a foci és hasonlók..Most nőjjek fel? Baj van velem,vagy csak ez nem az én stílusom? Hogy változzak,hogy ne érezzem magam feszengve tűsarkúban,ingben?
2013. jan. 17. 16:27
1 2
 11/11 The Other ***** válasza:

Félre ne értsetek, de én személy szerint kicsit lenézem azokat a lányokat, akik jellemzően abba a típusba tartoznak, hogy "Jujj, felvettek az egyetemre/fősulira büfészakra, ezért a legnagyobb gondom ebben a pár évben, hogy divatoljak az előadások között".


Jómagam is meg szoktam fordulni helyi egyetem büfészakjainak helyet adó épületben (itt van a legközelebbi posta) és mindig elképedek, hogy vannak olyan csajok, akik 12cm-es magassarkúban 5 kiló vakolattal a fejükön tipegnek egy olyan ruhában, ami sok pr*stinak is a becsületére válna. És közben odáig és vissza vannak maguktól, hogy "ők értelmiségiek", mert van hetente 15 órájuk és "kemény" 80 oldalakat kell Zh-ra tanulni... Egy hónapja pedig láttam egy hímnemű egyedet "besz@rós" csőgatyában, napszemcsiben és pink ingben. Néztem mint székely a fotocellás ajtóra...

Amúgy minél komolyabb helyre megyek, annál kisebb a fentebb vázolt díszpintyek aránya, szóval csak van valami a meglátásomban.


Ezért én azt tanácsolom, hogy ne állj be "hóban is magassarkúban billegő", műkarmos a sorba csak azért, hogy az IQ fighter környezetnek megfelelj. Nem azt mondom, hogy mackóban járj, hanem azt, hogy olyan ruhákban, amikben kényelmesen érzed magad. A visszafogottabb stílus sok nőnek/lánynak jobban áll, mint az erőltetett p*csaság...

25F

2013. jan. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!