Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy manapság csak a "plázap-csákat" veszik észre?

Figyelt kérdés

A pasik is őket ugrálják körül, a tanárok a suliban és még sorolhatnám. Akiket én ismerek buták és azon kívül, hogy teszik a fejüket és kipakolják mindenüket, nem igazán tudnak semmit tenni, csak még jól benyalni magukat.

Én pl. egy átlagos lány vagyok. Szerintem szép is vagyok(úgy értve, hogy nem vagyok csúnya, de nem is mondom hogy jujdeszuperjól nézek ki). Sok dolog érdekel és akik ismernek, azt mondják, hogy vicces is vagyok és nagyon jó tanácsadó, ha valami baj van vkivel. De nem értem, a srácok észre sem vesznek. Le vagyok sz_rva, mivel mindegyik a kipakolommindenem csajokkal bájolog. Miért? Ettől minden önbecsülésem a fenében van..


2013. jan. 17. 19:37
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

plázap-csa?

én valamilyen csápra gondoltam mikor elolvastam ezt a szót aztán utána esett le hogy plázap|i|csát írsz xd

2013. jan. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
54%
Mert csak a jóképű, páwa menőcsávókat veszed észre, akik pedig csak a pláza3,14csákat veszik észre.
2013. jan. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Na jó, de nem írhatom ki :D És ez volt a leggyorsabb megoldás. :D
2013. jan. 17. 19:39
 4/31 A kérdező kommentje:
Pont nem a csőnaci meg V nyakú póló "oszt cső páwah" vagyok srácokat veszem észre. :)
2013. jan. 17. 19:40
 5/31 anonim ***** válasza:
Én is azt akartam mondani, mint a második. :)
2013. jan. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Mert azok könnyen kaphatok,és nem sokan akarnak várni a csajra..

Én ezekkel nem is igen foglalkozok komolyabban.Dugni szédíteni jó őket.

De egy normális lány ezerszer többet ér náluk

F19

2013. jan. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 panini ***** válasza:
Azért, mert ezt sugallják a srácok felé : "gyere vedd el ami kell", ellenben te a következőt: "r*hadj meg,hogy rám sem nézel".. nagy különbség
2013. jan. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Most már ezt érzem sablonnak: "Általánosítasz", holott nem kéne.

Köszönöm, de az agyon barnított pláza bombázókból nem kérek. Nem mintha bajom lenne velük, de ebből a nőci-típusból tizenötöt adnak egy tucatként. Farok-öröm száj, sóoldat mell, luxusvagina. Nem is értem mihez kezd a többi szervével. Totális pocsékolás hogy a fölösleges testrészeit is kénytelen karbantartani.

2013. jan. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak azokat a fiúkat figyeled, akiket érdekelnek. Azt viszont elárulom, önmagában az, hogy valaki plázap*csa, az nem vonzó a fiúknak. Az már más tészta, hogy kipakolják mindenüket, de hidd el, vannak olyan fiúk is, akiknek a másik nemhez való viszonyát nem 100%-ban a szex teszi ki.
2013. jan. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
De pont ez az, hogy engem a hideg is kiráz az olyan srácoktól, akiket a 2. említett. Akiket úgymond kiszemelek magamnak normális pasik, normális ruhákkal és normális belsővel is, de mégis mindegyik csak a többi OLYAN csajt veszi észre..
2013. jan. 17. 19:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!