Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság a csúnyább, alacsonya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a csúnyább, alacsonyabb fiúk tényleg teljesen esélytelenek a mai lányokkal szemben?

Figyelt kérdés

(Mielőtt valaki lehurrogna, NEM SIRÁNKOZNI AKAROK!)

A helyzet az, hogy egyre több embertől hallom azt, hogy az alacsony, csúnyább fiúknak (mint én is) nincs sok esélyük a lányoknál. Én is egyre inkább azt tapasztalom, hogy egyre több elutasítást kapok, pedig próbálkoztam sokszor. Nektek erről mi a véleményetek? Mik a tapasztalatok?


2012. dec. 30. 00:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
36%
Erre régen sem lehetett építenei karriert.
2012. dec. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%
Ez régen se volt másképp hogy az alacsony, csúnya fiúk nem tudtak összejönni a szép csajokkal.
2012. dec. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Persze, ez evidens, de régebben valahogy másnak éreztem ezt a fajta megítélést. Régebben az emberek hajlamosak voltak szívből, és nem érdekből szeretni a másikat. Én kifejezetten a mai helyzetre szándékoztam célozni, ugyanis szerintem ma már jórészt efféle érdekkapcsolatok lebegnek az emberek szemei előtt.
2012. dec. 30. 00:37
 4/19 anonim ***** válasza:

van benne valami.

egy darabig netes társkeresőztem és elég lehangoló elutasításokat kaptam a magasságom miatt (170 cm)

a legjobb az volt, hogy ha legalább 175 cm lennék! - írta ezt egy 165 cm-es lány.

borzasztó kellemetlen, de remélem találnak maguknak magas fiút, aki szarnak rájuk nagy ívből...

2012. dec. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%
a lényeg hogy hogyan bánsz a lányokkal és hogy mennyi önbizalmad van :) ha oda mersz menni egy gyönyörű csajhoz és beszélgetni vele akkor van esélyed nem 100% de több mintha meg se próbálod a lényeg hogy legyél mindig önmagad, kedves, udvarias stb. :)
2012. dec. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
mókuskerék---->lenne esélyük, csak lerombolják az önbizalmukat a többiek s ezért ők elhiszik, hogy nincs EZÉRT nincs is.
2012. dec. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Régebben több érdekházasság volt...
2012. dec. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

valószínűleg nem ez az első számú problémád,csak gondolom jobb egyszerűsíteni.

szociálisan fejlődni,kommunikálni megtanulni,alap ismerkedési stratégiát kidolgozni,nem mint egy igazi sügér odamegy és full őszintébe nevetség tárgya lesz.

uh hiába próbálkozol sokszor,ha sokszor és rosszul csinálod,nem tanulsz a hibákból.


az őrület definíciója-

ugyanannak a cselekvésnek a folyamatos ismétlése,mégis mindig más eredményt várva a cselekvés befejezésénél.

2012. dec. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Kommunikációs problémáim nincsenek. Ha komolyabban beszélgetésben vagyok egy lánnyal, akkor nincsenek ilyen bénázások a részemről, amik önbizalomhiányból fakadhatnak. Merek velük beszélni, tudok is, csak az a nehéz, hogy odáig eljussak, hogy komolyabban beszélgessünk. Mert általában már a megjelenésemmel elriasztom azt az adott lányt, akit kiszúrtam.
2012. dec. 30. 00:45
 10/19 anonim ***** válasza:
én 160 centi vagyok, aztán mégis volt már lány akinek tetszettem (és nem, nem bányarém csaj volt). El kell fogadni magad - tudom hogy hülye duma, de tényleg ez van
2012. dec. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!