Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy manapság csak a "plázap-csákat" veszik észre?

Figyelt kérdés

A pasik is őket ugrálják körül, a tanárok a suliban és még sorolhatnám. Akiket én ismerek buták és azon kívül, hogy teszik a fejüket és kipakolják mindenüket, nem igazán tudnak semmit tenni, csak még jól benyalni magukat.

Én pl. egy átlagos lány vagyok. Szerintem szép is vagyok(úgy értve, hogy nem vagyok csúnya, de nem is mondom hogy jujdeszuperjól nézek ki). Sok dolog érdekel és akik ismernek, azt mondják, hogy vicces is vagyok és nagyon jó tanácsadó, ha valami baj van vkivel. De nem értem, a srácok észre sem vesznek. Le vagyok sz_rva, mivel mindegyik a kipakolommindenem csajokkal bájolog. Miért? Ettől minden önbecsülésem a fenében van..


2013. jan. 17. 19:37
1 2 3 4
 11/31 panini ***** válasza:
Én most nem azt tanácsoltam ezzel, hogy sugalld azt te is, amit ők. Sokkal inkább azt szeretném tanácsolni, hogy önbizalmat sugározz, kedvességet és érdeklődést. :)
2013. jan. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
keress átlagos pasit, aki téged vesz észre...
2013. jan. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 panini ***** válasza:
Nem az átlagosságon múlik a dolog..
2013. jan. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
panini véleményét osztom, lehet, hogy elbizonytalanítod őket azzal, amit kisugárzol. Ami egyébként nem rossz dolog, én például (és minden normális fiú) az olyan lányokat szeretem, akiknek van büszkesége. Csak próbálj nyitottabbnak tűnni, de ne a plázap*csa értelemben! :)
2013. jan. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Én általában mindenkihez kedvesen és barátságosan közelítek. Még azok után is, hogy észre sem vesz, csak néha hozzám vág egy hellót. Akkor is mindig rámosolygom és ilyenek. :) Inkább csak magamban töprengem ezen, nem mutatom ki.
2013. jan. 17. 19:45
 16/31 anonim ***** válasza:
Nincs így. Én alig szólok a legtöbb emberhez, mert idegesítenek, vagy zavarba jövök tőlük, nem öltözök különlegesen, csinosan, vagy szexisen, csak úgy átlagosan, és mégis mindig van valakim. Sem az nem igaz hogy a lányoknak csak a pénz meg a külső számít, sem az hogy a fiúknak csak a k*rvák jönnek be. Valószínűleg benned van a hiba, gondolkozz el hogy mi az.
2013. jan. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Én utálom a plázap*csákat, undorítonak találom őket, és kerülöm is azt a külön fajt. 20/F
2013. jan. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Igen, az is megfordult nem is egyszer a fejemben, hogy velem van a baj. Viszont arra nem jöttem rá, hogy mi. Eléggé nyitott vagyok, nem ütköznek nagy falba azok, akik hozzám szólnak. És tényleg barátságosan közelítek mindenkihez, ahhoz meg pláne, aki tetszik. :) Egyszerűen csak visszafogott vagyok.
2013. jan. 17. 19:50
 19/31 anonim ***** válasza:

Az, hogy te milyenek tartod magad, még nem fedi a valóságot. :D

Egyébként meg, ez marhaság. Engem a hideg ráz az olyan csajoktól. Ez olyan, mint a látványpékség, jól néz ki, de a kutyámnak se adnám oda. :))

A normális nők többségének, is az idióta "hú de kuÄva menő csávó vagyok" hím egyedek jönnek be...

Elég ritkán találni olyat, aki még nem állt be a sorba. De ha ilyen vagy, örülök neki, hidd el előbb utóbb találsz valakit. Nekem is sikerült így 24 éves koromra... :D Bár még nem kiabálom el... :)

F/24 (ha nem lenne világos xD)

2013. jan. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Na igen, csak mondták már, akik ismernek. Én általában a barátok és ismerősök véleményéből veszem azt, hogy én milyen vagyok másokkal. :D
2013. jan. 17. 19:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!