Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyből beindulok. Ez már KÓROS?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyből beindulok. Ez már KÓROS?

Figyelt kérdés
Öhmm hát igen..az a gond velem hogy mindent túl gondolok ( sajnos ezért nincs szerencsém a csajoknál) Szóval én nemigazán értek a nőkhöz ezért megszoktam várni ameddig ők kezdeményeznek. De mostmár azt is kezdeményezésnek veszem ha valamelyik lány csak a hasamba üt( persze csak játékosan) és közben köszön. Vagy rám mosolyog amikor rá nézek, vagy pénzt ad nekem, vagy csak a haját bas*tatja amikor rá nézek... Ilyenkor csak én érzem úgy hogy nagyon adja magát a testbeszéd, és érdeklem őket? Magamról annyit, hogy nemtartom szépnek magam (0%ego:S) az iskolában én vagyok a legjobban kigyurva( pedig meg fölöttem van 2osztály), nem vagyok annyira nagydumás..nemfélek semmitől és senkitől csak a csajoktól fosok:D(sajnos ez öreg hiba tudom, de nemtudom lekűzdeni) 17/F

2013. jan. 17. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:

vagy pénzt ad nekem xDDD

miért kapsz pénzt? megoszthatnád velem kell a zsé xd

2013. jan. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pedig ezen csak te tudsz változtatni. És a lányok szerintem ezeket nem kikezdés célzattal csinálják, csak nagyon ki vagy éhezve.
2013. jan. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
pl: kajára a suliban, kávéra, szórakozóhelyen pijára:D
2013. jan. 17. 20:05
 4/5 anonim ***** válasza:
első vagyok, tegyed már el számomra a 20%-át a pénznek és fél év mulva küld el :D
2013. jan. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi 2.

Szerintem is lehet hogy túl kiéhezett vagyok már..:S

2013. jan. 17. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!