Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy hiába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy hiába miinden, mert mindig mindenről a lányok a szex és a hiány jut eszembe, aztán egyből ingerült, feszült és kicsit szomorú leszek, mert nekem még sosem volt barátnőm?

Figyelt kérdés

Én tényleg próbálok egyedül is boldog lenni, de ha csak egy nyavalyás filmet nézek, hogy eltereljem a gondolataimat, a kkor mondjuk látok benne egy vonzó lányt, nőt, akkor emiatt hirtelen megkívánom és máris megint a szexen jár az eszem. Ha zenét hallgatok, akkor szép női hangtól izgulok be mondjuk, ha sétálni megyek, akkor megint látok valami vonzó csajt és megint. Szóval értitek, ezt így lehetetlen megoldani, de barátnőt szerezni nem könnyű manapság, főleg olyat nem, aki nekem megfelelne külsőre meg belsőre is.

Na meg én sem vagyok egy adonisz meg menő páwa vagy mi a fene.



2013. jan. 10. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Fogalmam nincs.

Lehet, ezt beszélik beléd.

2013. jan. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anti paladin ***** válasza:

Azért van ez mert nem volt barátnőd, dolgoznak a hormonok és általában kell az a társas együttlét amit egy barátnő ad.

Hány éves vagy?

2013. jan. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Huszonéves vagyok.
2013. jan. 10. 13:50
 4/5 anti paladin ***** válasza:

Egyfelől szex hiányod van.

Másfelől - valószínűleg - te sem a magányra vagy kalibrálva.

2013. jan. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy szomorú vagy, mert magányos vagy, viszont annak kell valami oka legyen, hogy ennyi idősen még nem volt kapcsolatod. Önbizalomhiány, vagy akármi.

Az sem mindegy milyen partnert keresel.


Egyszer randiztam egy olyan sráccal, akinek még sosem volt barátnője. Olyan elvárásai voltak, olyan saját maga által kreált álomvilágban élt, amibe a nők 99%-a biztosan nem fér bele. Ezt mind külsőre, mind belsőre értem. Lehet tökéleteset keresni, de valami szinten felesleges.

2013. jan. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!