Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az bejön a lányoknak, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az bejön a lányoknak, ha egy fiúnak jó a nyelvérzéke?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez alapján nem lehet véleményt alkotni, de érdekelne, hogy plusz-e, ha a fiú beszél különleges nyelveket mint pl. a mandarin kínai, arab, stb, vagy pedig abszolúte irreleváns.

Köszi.


2013. jan. 17. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az intelligensebb, komolyabb lányoknak bejön.


De a lányok többségének (sajnos) a nyelvérzék más értelemben vett jelentése inkább bejön, mint az idegennyelv-tudás.

2013. jan. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
remélem, bejön nekik, mert én több nyelven is tudok...
2013. jan. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Hát persze, a francia a kedvencük!
2013. jan. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a mai világban pénz beszél....hülye ugat:)
2013. jan. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Kiválóan tudok franciázni... De a mandarint nem szeretem.
2013. jan. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az exem angolul is alig beszélt, az utána következő srác akivel randiztam pedig még japánul is folyékonyan.

Nekem irreleváns, pedig fontos, hogy az illető legyen okos, de nem mindenkinek lehet jó nyelvérzéke. Ha úgy alapvetően jól el tudunk beszélgetni, mert okos, értelmes, akkor ez olyan semleges infó.

2013. jan. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 panini ***** válasza:
Kinek a pap, kinek a papné. Nekem bejövős.
2013. jan. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a legjobb, ha mindkét értelemben van neki... nyelvtudása.
2013. jan. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, de véleményem szerint a nyelvtudás (az a fajta, amire te gondoltál) már majdnemhogy alap. És aki esetleg több nyelven is beszél, az becsülendő szerintem. Ha valaki még magyarul is helytelenül ír és fogalmaz, az elég elkeserítő.


Bár nem általánosítok, a saját meglátásomat írtam le. Nekem számítana, jó értelemben.


18/L

2013. jan. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem bejön, ez azt jelenti, hogy fogékony más kultúrákra, szereti az új dolgokat felfedezni.

25N

2013. jan. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!