Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkóság ha nem köszönök ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság ha nem köszönök ezek után és nem tartom vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2hónapig voltam együtt egy sráccal. Folyamatosan megalázott, nem foglalkozott velem, meglopott, ellenem fordította a családját, a közös barátokat, megcsalt kibeszélte a dolgaimat fűnek-fának. Sokan azt mondják, hogy nem kellene ennyire komolyan vennem hogy ezeket csinálta velem, és hogy vegyem fel vele a kapcsolatot, kedvesnek kellene lennem vele. De ahogy meglátom, elönt a düh, hogyan tudtam vele lenni. És nem, nem is köszönök neki, mert még azt sem érdemli meg!
2013. jan. 18. 00:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
te is fiú vagy? ilyet nemtom miert csinalna vki lannyal.
2013. jan. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy legyél vele kedves! Ez egy tapló!
2013. jan. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
lány vagyok
2013. jan. 18. 00:41
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem is kell. Sőt, konkrétan nekem tetszik ez a "nem tartom vele a kapcsolatot" dolog, én is ugyanezt teszem azzal a lánnyal, akiért egy időben odavoltam, pedig srác vagyok. Bár annyi, hogy ha összefutok a csajszival bárhol, azért ráköszönök már csak illemből is, de a kapcsolatot nem tartom vele.
2013. jan. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Normális.

Én mondjuk lehet,hogy azt mondanám,hogy Jó napot,hogy tudja,de ne mondhassa pont ő,hogy bunkó.

2013. jan. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Amíg együtt voltunk, pl. a saját testvére és a barátai sem köszöntek. Ma meg csoportosan köszönnek rám. Érdekes, hogy hirtelen megtanultak köszönni.
2013. jan. 18. 00:43
 7/15 anonim ***** válasza:
dehogy bunkóság, megérdemli nagyonis
2013. jan. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Pont ezt érdemli...
2013. jan. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
igaza van annak, aki szerint köszönj, hogy ne mondhassa, hogy bunkó vagy. de többet nem érdemel.
2013. jan. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Miért kellene? Ezek után? Pl. mikor mással randevúztam, szándékosan oda jöttek röhögve és úgy köszöntek a barátaival. Akkor tartsanak bunkónak. Ha a kapcsolatunkban olyan volt amilyen, és szakítás után mindennek elhordott, másnap már más csajt vitt fel hozzájuk, miért is? Az anyja és az apja nem köszön, pedig velük is kedves voltam, amíg együtt jártunk!
2013. jan. 18. 01:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!