Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkóság ha nem köszönök ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság ha nem köszönök ezek után és nem tartom vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2hónapig voltam együtt egy sráccal. Folyamatosan megalázott, nem foglalkozott velem, meglopott, ellenem fordította a családját, a közös barátokat, megcsalt kibeszélte a dolgaimat fűnek-fának. Sokan azt mondják, hogy nem kellene ennyire komolyan vennem hogy ezeket csinálta velem, és hogy vegyem fel vele a kapcsolatot, kedvesnek kellene lennem vele. De ahogy meglátom, elönt a düh, hogyan tudtam vele lenni. És nem, nem is köszönök neki, mert még azt sem érdemli meg!
2013. jan. 18. 00:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Akkor meg egyáltalán ne.
2013. jan. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
egyáltalán, mit láttál te ebben a fiúban, hogy jártál vele?
2013. jan. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Rohadt nagy bunkók, felejtsd el őket, az társadalomban van pár ilyen elmebeteg állat, ne törődj velük. A srác meg egy kis lúzer, ha megcsalunk valakit illik eltitkolni legalább.
2013. jan. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Mit láttam? Az elején rendes volt, szerinted majd az elején kimutatja mekkora sze.mét? Látom nem volt még senkid, hogy ilyen kérdést felteszel! Nem ismertem őt előtte, nem tudtam róla semmit, mindenki csak a szakítás után szólt, hogy a legnagyobb tus.kó a világon! De legalább nem vagyok vele együtt mint az a másik csaj, aki már 3 éve, és nem is tudtam róla! Előttem lévő hozzászóló, igazad van, és köszönöm!
2013. jan. 18. 18:42
 15/15 anonim ***** válasza:
jézusom, csak kíváncsi voltam, hogy mégis mi fogott meg benne, ezért tettem fel a kérdést... de a válaszodból ítélve te is vagy legalább akkora sötét paraszt, mint ő. zsák a foltját.
2013. jan. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!