Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Perverz vagyok, vagy normális?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Perverz vagyok, vagy normális? Szeretem, ha egy férfi ki van sminkelve!

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy vagytok vele, de nem tehetek róla, engem ez vonz. A régi, 80-as évek glam előadóitól egyszerűen el vagyok halva. Istenien néztek ki akkor a pasik. Igaz, ma már nem divat, de szerencsére komolyabb kereséssel található még ilyen fiú. Volt már hasonlóm, aki óvatosan, de festette magát kint is, amikor meg 2-ben voltunk még a haját is teljesen feltupírozta és vadul kifestette magát. Azt mondta, neki ez a stílusa. Nos, semmi problémám nem volt vele! :D Imádtam, főleg az ágyban...lehet nekem ez egy fétis. Ez most normálisnak mondható, vagy valami nincs rendben velem? Lányok, bárki aki hasonlóan gondolkozik?
2013. jan. 18. 02:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát van akinek ez,és van akinek az,megint másnak amaz jön be.Nem olyan nagy dolog ez szerintem.
2013. jan. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem egy olyan lány volt, sokéves kapcsolatokban is, akik imádták ezt, és ki akartak festeni. Meg is tették, szexi volt, nem hiszem, hogy bármi durva perverzió lenne ez. :)
2013. jan. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor jó! Kicsit már bolondnak érzem magam néha, hogy milyen hülyeségek jönnek nekem be, de hát bakker. Nem tehetek róla...
2013. jan. 18. 02:38
 4/13 anonim ***** válasza:

Vannak ennél durvább dolgok is,ne aggódj.

Amúgy,akkor lehet,hogy neked egy goth pasi kéne.

2013. jan. 18. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Lehet, de őket hol lehet találni? Ma már nagyon kevés ilyet látok, legalábbis a környéken...
2013. jan. 18. 02:42
 6/13 anonim ***** válasza:
Koncerteken.
2013. jan. 18. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De koncerteken általában mindenki részeg és nem tetszene, ha másnap pislogna ott nekem, hogy "He, te meg ki vagy?"...
2013. jan. 18. 02:45
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom,lehet,hogy egy goth-ot kéne kérdezni.

Esetleg stílusukhoz illő ruha bolt (ha vannak ilyenek).

2013. jan. 18. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Aham...értem! Köszi a választ!
2013. jan. 18. 02:47
 10/13 A kérdező kommentje:
De nekem nem a mai páwák tetszenek. Hanem a vadabb, festett őrültek. Remélem érted. A páwák tipikus meleg ratyik. Én férfias pasit keresek, egy kis "beütéssel"...ne nem tudom jobban elmagyarázni...
2013. jan. 18. 02:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!