Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha a pasi nem normális?

Figyelt kérdés

Ha fejbeverem A háború és béke egyik vaskos kötetével , az segíthet ? XD


Hogyan lehet egy férfit meggyőzni arról ,hogy neki való nő vagyok ?



2012. dec. 22. 17:54
1 2 3 4 5
 1/47 WhiteLabel ***** válasza:
100%
sehogy, miért lennél neki való ha ő nem gondolja így?
2012. dec. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
Az a Neked való,és annak vagy való,aki fordítva is így gondolja.Különben nem...
2012. dec. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem pedig minden pasi ilyen nőt akar, egy 3 kilós kemény fedeles könyvvel vág fejbe, ha mégsem vele akarnám leélni az életem.
2012. dec. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
XD
2012. dec. 22. 18:03
 5/47 anonim ***** válasza:
100%

Pasiként a fejbeverés kevésbé tünik hatásosnak. Ám ha elcsábítod, finoman, érzéssel, szexel, és még az ágyon kivül is kedvére teszel akkor már több sikerre számíthatsz. Azért arra figyelj, hogy ne alázd meg magad!

F.

2012. dec. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:

Viccet félretéve , arról van szó hogy hülyít hónapok óta és csak azért hagyom, mert szerintem összeillünk , ennyi idő alatt azért már fel lehet ismerni ,hogy jól kiegésziti-e egymást 2 ember vagy nem . Meg amire panaszkodik a volt élettársával kapcsolatban , hogy annak milyen hibái voltak , azok nekem nincsenek . Meghagynám a szabadságát amit úgy szeret .


Akar szexet , volt is . Amúgy sokszor érzem magam megalázva , mert nem fogad el . Engem meg csak ő érdekel . Szar ügy .

2012. dec. 22. 18:18
 7/47 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. dec. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
A pasi 34 én 28 .
2012. dec. 22. 18:26
 9/47 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm 5-ös válaszoló . :) Tetszik amit írtál .
2012. dec. 22. 18:29
 10/47 anonim ***** válasza:

Probaltal beszelni vele?


Hogy te mire vagysz, hogyan kepzeled el a jovot es hogy o mit var ettol az egesztol... csak mert igy a szavaid alapjan elegge ugy tunik, hogy te komolyan gondolod a dolgot, o meg szep modszeresen kihasznalja a helyzetet!

2012. dec. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!