Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy megjött?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy megjött? /az első mensim/

Figyelt kérdés
Már volt egy nagyon kicsi pirosas cucc a bugyimon, de nem fájt a hasam se meg másnap nem találtam semmit. Mitől van ez? Megjött? Honnan tudhatnám meg biztosra? Segítség!!!

2013. jan. 18. 12:59
1 2
 1/11 anonim válasza:
Mi van?? ????
2013. jan. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Most még csak jelzi, hogy meg fog hamarosan jönni.
2013. jan. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Anyukáddal beszéld meg a dolgot szerintem!
2013. jan. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha vér jön a puncidból, akkor menstruálsz.
2013. jan. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de a hamarosan az mikor??? mert lesz olyan programom hogy nem szeretném hogy akkor jöjjön meg!
2013. jan. 18. 13:17
 6/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nem akkor fogsz menstruálni amikor szeretnél.
2013. jan. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Használj OB-t. Abban lehet ejtőernyőzni, táncolni, futni is! :) Egyébként meg tisztasági betét legyen mindig kéznél.
2013. jan. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!!
2013. jan. 18. 15:56
 9/11 Fannybaba8 válasza:
Szia na kiderült hogy megjött e vagy sem. Ne várd! Eléggé kellemetlen hidd csak el. Valószínüleg megfog jönni nemsokára
2013. jan. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

szia, hamarosan megjön kb. 1 hónap vagy pár hét (nekem 2 hónap) amugy ne izgulj, semmi extra, és az első nem annyira erős és a hasad sem fáj annyira mint a többinél. De mindenre megvan a megoldás! hasfájás algoflex m. Én 11 éves vagyok és kipróbáltam egy o.b. Pro Comfort Mini tampont de nem sikerült felhelyeznem mert egy kicsit nagy volt, nah majd mindegy egy félév múlva újra megpróbálom, talán akkor sikerül, de ez most nem az én kérdésem úgyhogy be is fejezem ! :)) remélem segítettem

11/L

2013. febr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!