Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Minnyire tartanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Minnyire tartanátok furcsának ha egy barátotok vagy isnerősötök azt kérné hogy fogjátok be a száját?

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
kinek?
2009. aug. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
:O Én nem értem ezt a kérdést, bocsi xD
2009. aug. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így van:


Van egy ismerősöd.


Odaszól neked, hogy fogd be a száját. (Tedd a kezed a szája elé.)


És ez neked mennyire lenne furcsa?


--

16/F úgyhogy inkább mást nem is mondok. xD

2009. aug. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az előttem szóló elképzelése nem is rossz, de mi van ha az az ismerős azt akarja ezzel mondani, hogy csókolja meg? ×D

Így is be lehet fogni valaki száját.

2009. aug. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha a kérdés nem volt egyértelmű. Tudjátok én szeretem a női kezeket. ez egyfajta fetish mint pl. a lábimádat. Imádom ha 1 lány befogja a számat.
2009. aug. 30. 23:23
 6/6 anonim ***** válasza:
húhh ×D szerintem végül is ez furcsa lenne, de szerintem, ha mondod valakinek biztos megteszi xD Csak egy kicsit furcsának fogja találni, hogy mért kérted ezt. Lehet, hogy neki sem lesz egyértelmű, hogy mire gondolsz ezzel, stb.. :)
2009. aug. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!