Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kilencedikes fiú vagyok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kilencedikes fiú vagyok, és velem hasonló egykorú lányok véleményére volnék kíváncsi. Gáznak tartanátok, ha az osztályba 1 fiú nyíltan bókolna nektek, ajándékot adna és ilyesmik?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
bocs. fiú vagyok. énis 9.es szerintem nem gáz csak ne mindenki előtt tedd :D
2010. febr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha tetszik a srác akkor a bókot szivesen fogadnám meg az ilyesmiket,de az ajándékot az tartogasd későbbre, ha már jártok.DE!Ne kezdj ki az osztály összes csajával mert nevetségesnek fognak tartani és senki se fog komolyan venni.

15/L

2010. febr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem kezdek ki, isten ments :)

Több lánnyal is jóba vagyok, és a 3om lány kapott tőlem 1-1 tábla csokit karácsonykor. Nem kell olyan extra dolgokra gondolni.

Vele szeretnék többet, és őt rendszeresen meglepném mondjuk 1 csokival vagy bármi mással (szereti az apróságokat), az már gáz volna?

2010. febr. 11. 21:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. De ne naponta mert az már eléggé a nyalás közelében jár. De pl 2 hetente egy-egy kis csoki nem nagy gát. Hajrá a csajnál :)
2010. febr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Persze nem szándékozom túlzásba vinni, és ha látom, hogy nem nagyon érdeklem, akkor hagyom is, feleslegesen nem strapálnám magam.


Köszönöm a válaszokat :)

2010. febr. 11. 21:14
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem ne ilyennel vedd le a lábáról, emlékszem amikor ennyi idős voltam gáznak tartottuk az ilyeneket és sokan csúnyán kihasználták a helyzetet, szóval inkább add magad és ajándékok nélkül is elvarázsolod a csajt! Hajrá! 26/N
2010. febr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hááát...nekem ez nagyon nem jönne be :S sztem is inkább magaddal nyerd meg őt ne csokival :S 14/L
2010. febr. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon bírnám.. :)) Szeretem a figyelmes srácokat.


/OFF

Először úgy értelmeztem, hogy srác létedre csajoktól kérsz véleményt, h milyen lenne ha egy fiúnak adnál csokit. Akkor kezdett furcsa lenni a sztori, amikor írtad, hogy 3 lánynak is adtál csokit karácsonyra, de neki rendszeresen is adnál.(mármint a "fiúnak") Ezután újra elolvastam, hogy mivaaaaan?!! xd És akkor esett le, hogy neked egy csaj tetszik. :"D

Azt hiszem a magyartanárom most sírna. Múlt héten voltam irodalom, és szövegértés versenyen. :D

L/15

2013. ápr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Engem nagyon idegesítenek ezek a kis ajándékok. Jobban szeretem a NAGY ajándékokat ^-^
2015. márc. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!