Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ribancnak tartanátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ribancnak tartanátok egy ilyen lányt?

Figyelt kérdés

Másfél éve megismertem valakit, aki eleinte nagyon rendesnek tűnt. Tetszett és megfogott benne az, hogy még csak 1 komoly kapcsolata volt és egy rendkívül érzékeny romantikus pasi volt. Összejöttünk, de ő másfél hónap után kidobott (miután lefeküdtünk, rá pár napra), mondván,hogy ő most nem akar komoly kapcsolatot... Én azóta sem tudom elfelejteni és gyakran előfordult hogy kihasználta az érzéseimet, rámnyomult és összegabalyodtunk (de ebből csak egyszer volt szex!)soha nem tudtam neki ellenállni mert annyira szerettem.

Azóta minden k*rvának elmond és szerinte én könnyűvérű vagyok. Nagyon szemét dolgokat mond rólam a hátam mögött, pedig én soha nem bántottam, nem sértettem meg... Mivel általában csak bulikban találkozunk, és a baráti is ott vannak, ők csak annyit látnak belőlem hogy állandóan kavarunk, ezért ők is k*rvának gondolnak, persze ez leginkább a volt barátom szitkozódásának köszönhető. Azóta nem találkoztam vele, amióta megtudtam hogy kibeszél a hátam mögött.

Szóval a kérdésem az, hogy szerintetek ezért ribanc vagyok? Hozzátenném, hogy amióta őt megismertem (másfél éve) azóta nem nyúlt hozzám más pasi,és előtte is csak 2-vel volt dolgom.

21/L


2011. aug. 6. 20:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Tömören fogalmazva, ez a pasi egy idióta.Messzire kerüld el őt és a barátait is, örülj, hogy megszabadultál tőle és felejtsd el.
2011. aug. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy ribanc, de arra még nem gondoltál, hogy esetleg valaki beleköpött a levesbe? Arra gondolok, hogy azért szakított veled anno a fiú, mert úgy tudja, hogy megcsaltad? Ez megmagyarázná, hogy miért tart ribancnak. Nem lehet, hogy egy jóakarónak is benne van ebben a keze?
2011. aug. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy ribanc, szeretsz vagy akarsz egy olyan embert aki téged nem, viszont ezt veled csak a szex után közölte, persze hogy be dőltél neki és el gyengültél. Szerintem bárkivel meg esik az ilyen velem is volt már hasonló bár ott csak egyszer szexeltünk többet nem dőltem be a hülyeségnek. Felejtsd el a srácot!
2011. aug. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 yuda ***** válasza:

Oké- azt leírtad a barátai minek tartanak és azt is az exbarátod mit gondol rólad.

Elmondom a felnőttség egyik titkát: Az a legfontosabb, te mit gondolsz magadról.

Ha eddig eljutsz, nem fog érdekelni ki mit gondol rólad.

Te mit gondolsz magadról? :)

Ez a nagy kérdés...

2011. aug. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ááá erről szó sincs...nem csaltam meg és tudtommal senki nem akar nekem rosszat. Azért tart ribancnak mert tudja h bármikor megkaphat...vagyis ez már csak a múlt
2011. aug. 6. 20:38
 6/23 A kérdező kommentje:
Én tudom, hogy nem vagyok az, de azért rosszul esik ha ilyen sokan mondják :(
2011. aug. 6. 20:39
 7/23 anonim ***** válasza:
Csak akkor lennél ribanc, ha te dobtad volna őt! Ennyivel ő meg hímringyó! Szal.. :) Útálom az ilyen pasikat
2011. aug. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nem vagy az :) Az a fiú egy bunkó, ne is törődj vele.:)
2011. aug. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Most már énis utálom. És az a legrosszabb, hogy kb én voltam a 2. lány akivel dolga volt mert nem egy jópasi. Aztán miután közölze h részéről ennyi volt, megnőtt az önbizalma h kidobhatott engem (nem nagyképűségből, de jobban nézek ki nála) és azóta népszerűbb lett a lányok körében, minden héten új csaja van....

Állítólag megcsalta az egyik barátnőját velem, de ő nyomult rám és nem is tudtam h foglalt :S

2011. aug. 6. 20:47
 10/23 anonim ***** válasza:
Ez egy idióta, vagy még nagyon gyerek agyilag ha már években nem látszik! Ne is foglalkozz vele, jobban teszed ha többet nem találkozol vele és a jövőben kerülöd az ilyen hülyéket!
2011. aug. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!