Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri újra kezdeni a barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri újra kezdeni a barátságot? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Másfél évig jó barátságban voltam egy sráccal, mindent megosztottam vele, mindenről beszámoltam neki. Mondta is, ha én nem lennék, nem tudna mit kezdeni magával. Aztán mikor én randizni kezdtem, ismerkedni másokkal, ő kiborult. Rá is kérdeztem, hogy miért. Sejtettem hogy belém szeretett, de ő ezt tagadta. Aztán fél éven keresztül úgy beszéltünk, hogy közben más lányoknak is írogatott, ami persze engem nem zavart, sőt örültem neki, de elég sunyi módon csinálta, és soha nem beszélt a dolgairól. Volt hogy hívtam csevegni, és 1-2 órákat kellett rá várnom. Ő ezt azzal magyarázta, hogy sokáig tart a fürdés, és a vacsorázás, és le is szokott feküdni pihenni (miközben tudta, hogy várok rá). Volt olyan, hogy fel se jött a netre, pedig írtam neki sms-ben, hogy nagy szükségem lett volna rá, főleg mivel a barátnőm nem ért rá. Akkor nagy balhét csináltam, mert elegem lett abból, hogy állandóan csak várok, és ő elvárta tőlem, hogy másképp viselkedjek. Olyan dolgokat vágott a fejemhez, amiket szerintem egy barát nem mond barátnak. Valamelyik nap beszéltünk, és most megint eltűnt. Arra gondoltam, adok neki még egy esélyt, de így?

2013. jan. 18. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Felejtős a pasi számodra-neki nem te vagy a nő.
2013. jan. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nem barátság , ő többet akar és reméli ,hogy idővel lesz több is .
2013. jan. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalat: a fiúk nem akarnak mélyebb barátságokat kötni lánnyal. Addig kedvesek, amíg érdekled őket mint nő. Olyan lányt meg főleg nem akarnak csak barátnak, akit valamikor nem csak annak akartak. Ez van a legtöbb esetben, de van kivétel! Most valószínűleg kicsit dühös rád és az életre a történtek miatt. Hagyd békén, ha akar valamit majd keres. Ha nem olyan veled amilyennek lennie kell, hagyd a francba, ha olyan, akkor nincs probléma.
2013. jan. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki mindig, hogy nem lehet köztünk semmi, mert én nem akarok, csak barátnak tudom elképzelni. Most meg azt írja, hogy szeretne a barátom maradni.
2013. jan. 18. 21:07
 5/5 anonim ***** válasza:

mar az elejen beled volt zugva csak nem merte elmondani mert a baratsagodat feltette


most hogy elmondta igy mar neki könnyebb de ettöl meg szeretne a baratod maradni

csak ö tudja miert mert ez igy neki eleg szar lehet

ha most maskepp all hozzad akkor meg lehet vele ujra probalni

2013. jan. 21. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!