Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szép nők rövid távon (szex),...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép nők rövid távon (szex), az átlagos nők hosszú távon (párkapcsolat, házasság) nyújtanak boldogságot?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom nem kellene általánosítani, meg külső alapján ítélni. De, azért mégis van igazság bőven a kérdésben.
2013. jan. 18. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

átlagos nőként ezzel próbálsz önigazolást nyerni


de a a helyzet, hogy


a szép ember nem értéktelenebb, nem szükségszerűen rosszabb


szóval a kérdésed elég átlátszó

2013. jan. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 The Other ***** válasza:
Ezen logika alapján nem lenne házas egyetlen szép nő sem. Sőt, mindegyik r*banc lenne, mivel csak szexre használná őket mindenki. Szétnézek az utcán, környezetemben és hoppá, az elméleted meg is bukott...
2013. jan. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nő. :)
2013. jan. 18. 21:31
 4/10 anonim ***** válasza:
1# ott a pont! hozzátéve,hogy a kérdező valóban vagy átlagos csaj,vagy önértékelési problémával küszködik
2013. jan. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy nem házas egyetlen szép nő sem.
2013. jan. 18. 21:32
 6/10 anonim ***** válasza:
ha dobsz egy privátot, kiderül, hogy férfi vagy-e
2013. jan. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Miért kellene bebizonyítanom, hogy pasi vagyok?
2013. jan. 18. 21:36
 8/10 anonim ***** válasza:

Attól még,hogy valaki szép nem biztos,hogy unalmas vagy buta..Ezt a kevésbé szép emberek hiszik,és ezzel nyugtatják magukat,hogy igen míg ő szép ÉS buta én legalább okos vagyok....Na ez egy marhaság..Mint a szegények a gazdagokra..Biztos lop,csal hazudik és még bunkó is..

Külső csak egy csomagolás ami a szerencséseknek csinos,DE a szépség mulandó,tehát egy házassághoz nem elég...

2013. jan. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ASOT ***** válasza:

a 8-esnak van igaza.

De természetesen mind tudjuk h igen van aki lop csal és van aki buta de van aki kevésbé szépen is buta és van mindenféle fajta össze vissza ember-

2013. jan. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
személyszerint ismerek egy lányt nagyon csúnya és ő azzal szeretne visszaigazolást kapni hogy szép hogy bárki átmehet rajta!
2013. jan. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!