Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért viselkedtek igy néha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért viselkedtek igy néha?

Figyelt kérdés
Fiú osztályba járok,nem akarok beképzelt lenni de ha nem is vagyok a legszebb lány,de nem vagyok csúnya.. Igényes vagyok,tisztán és ápoltan lépek ki az utcára.Normális vagyok és nem ribanc ami manapság még ha hihetetlen is létezik ilyen lány csak nagyon kevés.. Mégis sokszor a fiúk panaszkodnak egymásnak hangosan,hogy a mai "de megd*gnám lányok" ilyenek olyanok. Na mikor még ha nem s rám tartozik de közbe szólok. Akkor le vagyok azzal hurrogva,hogy maradjak csendben mert én ronda vagyok. Vagy ha ott állok mellettük kés mondják melyik néz jól ki,netán ránézek osztálytársamra beszólnak,hogy ne nézzél nem rád mondtam..De mikor négyszemközt beszélgetek bármelyik fiúval azt mondja,hogy én tényleg normális vagyok nincs rajtam 1kg smink mégis szép vagyok.. Akkor miért viselkednek így velem négyszemközt és miért viselkednek velem máshogy mikor ott vannak a többiek is?

2012. nov. 19. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
azért, mert ők nem fiúk, hanem gyerekek. az volt a normális, amelyik a szemedbe merte mondani.
2012. nov. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fiatalság szereti a domináns egyedeket, akik kitűnnek a "szürkeségből". Általában a hangosabb, nagyobb szájú illetők vannak előnybe, s ehhez társul a külső. A szebb lányoknak sokkal nagyobb sikere van a fiúknál, mint egy átlagosnak. Ezt nem lehet egyszerűen megmagyarázni, ez kémia. Azt hisszük mi férfiak, hogy a külső az, ami mindent meghatároz!
2012. nov. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom valahogy valamelyik idióta gyerek, a menőbbek közül egyszer elkezdett veled "viccelődni" és most ez a divat. Csak akkor lehet "menő" valaki ha fikáz téged, ha véletlen azt mondaná az egyik, hogy "nem is olyan ocsmány" akkor 100% hogy egész életében azzal szívatnák, hogy belédzúgott..

Ilyenek a tipikus hülye "menőcsávók".

2012. nov. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ediZeJ ***** válasza:
Kb már divatnak számít... és ez szánalmas.. én a te helyedben inkább azoknak a véleményére "mernék adni" akik a szemedbe merik mondani őszintén azt amit gondolnak és gondolok itt a pozitív dolgokra, mert a leírtak alapján nem vagy csúnya.. 20/F
2012. nov. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!