Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ember mindíg fel tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ember mindíg fel tudja ismerni, ha szerelmes?

Figyelt kérdés
Szerintem én nem vagyok az , mert látom a hibáit , nem járok rózsaszín ködben ,de állndóan rá gondolok , várom mikor keres, más pasira nem igazán tudok 'úgy' gondolni . Azt hogy a felesége legyek vagy hogy gyerekem legyen tőle nem tartom elképzelhetőnek . Az esetleges kapcsolatot sem ítélem működőképesnek . Akarok neki tetszeni , akarom hogy jó érezze magát mikor velem van , akarom hogy kívánjon. Ez lehet ,hogy abból fakad , nem akar elfogadni és én ezt nem tudom elviselni és az hajt ,hogy akarjon vagy csak beleszerettem és nem akarom elismerni ?

2013. jan. 18. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
előbb utóbb felismerik csak idő kérdése, vannak akik tagadják és maguknak is hazudnak de azok is tudják :)
2013. jan. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Eléggé zavaros , elismerem . :/


De ha esetleg valaki tudna valamit mondani .


Van olyan ,hogy az embert csak az egója hajtja ,mert akarja hogy akarják ?


Lehet ,hogy szeretem , mert már volt aki azt mondta ,hogy egyértelmű , mert csak rólla beszélek megállás nélkül .

2013. jan. 18. 22:50
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi , 1-es válaszoló .


Várom a további véleményeket .

2013. jan. 18. 22:51
 4/7 Lifeishard ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Van bizony olyan, hogy az embert az "egója" hajtja. Különösen az ilyen esetekben, mint a Tiéd. Én nem hinném, hogy szerelmes vagy. Ha megkapnád, ha elfogadna, már nem tartanád annyira érdekesnek.

27/F

2013. jan. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Húúú.....a kérdésben felsoroltakat egy az egyben érzem már nagggyon hosszú ideje egy bizonyos személy iránt. Végül egy ideje ugyanarra jutottam, mint amit az előttem szóló fogalmazott meg. Erős, szűnni nem akaró vonzódás, DE öncélú, tehát a szerelem kizárva. Arra az Ego-nak már nincs befolyása.
2013. jan. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom , törődök is azért vele ,de szerintem ,ha szerettem is , vagy lehetett volna ez szerelem , akkor is megölte a viselkedésével, azzal ahogy erővel eltávolít magától .
2013. jan. 21. 17:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaj nagyon magamra ismertem :-( poont így érzek most amiket írtál
2013. júl. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!