Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordul olyan, hogy valakine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordul olyan, hogy valakinek akkor kezdődik el a felemelkedése, amikor már nincs mit veszítenie?

Figyelt kérdés

gondolok ezzel arra, hogy egy fiúnak egy ideig még van önérzete, gátlásai, stb... Elkezd udvarolni és sorra érik a kudarcok, pofonok. Egyre jobban összezuhan,, egyre kevésbé hisz magában, végül már csak az ember marad, önmagában.

És akkor, amikor eljut ide, számot vet magával és rájön, hogy innentől akármit csinál, lejjebb már nem juthat. elkezd nyomulni, mint egy tank és már nem érdekli, hogy a "szabályok szerint" már semmire nem lenne esélye, folyamatosan vadászik és nem rémül meg a "nagyvadaktól" sem. És eközben-egyszer csak, szinte észrevétlenül-azt veszi észre, hogy már nincs üresen az eredmény-rovat, kezdenek sikerek is megjelenni benne. Ahogyan halad tovább, már nem az lesz, aki volt nemrég, hanem olyan, amilyenről régen még csak álmodott. És már nem is lesz olyan, mint volt.

Vannak ilyen történetek a valóságban is?


2013. jan. 18. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Vannak, ez tipikusan a 0-ról a legkönnyebb újrakezdeni eset. Van, akit kirúgtak, elárverezték a lakását és aznap nyert a lottón. Mondjuk az ilyenekhez nem kevés szerencse és kitartás szükséget. Na meg hit. Főleg belőlem.
2013. jan. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

*szükséges

*Na meg hit. Az meg hiányzik, főleg belőlem.

2013. jan. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen. És tényleg azért mert ezek az emberek felfogják, hogy már tényleg nincs mit veszteniük. (azaz ők azt hiszik, hogy nincs) A lényeg, hogy így nem fogja őket gátolni az elutasítás esetleges lehetősége, és odamennek azokhoz a csajokhoz is akik pont hozzájuk illenek, csak eddig "túl szépnek" tartották őket.
2013. jan. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"és odamennek azokhoz a csajokhoz is akik pont hozzájuk illenek, csak eddig "túl szépnek" tartották őket."


Igen, ez a nagyon érdekes, hogy sokan (én is közéjük tartozom most még) el sem merik képzelni, hogy az a lány, aki elérhetetlennek tűnik, valójában simán lehet a barátnője.

2013. jan. 18. 23:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez egy szép dolog,csak nem logikus. Nem olyan ez mint egy japán kamikaze akció, hogyha tudod hogy halálos beteg vagy, úgyis meghalsz, akkor belerepülsz az ellenséges hadtestbe oszt nagyot durrantassz mondjuk blablabal...

A lényeg, ahhoz hogy nőt szerezz, eleve csúcson kell lenned. Ez az esetek 90% ában így van, kívül belül elég jónak kell lenni. A maradék 10% a szerencsefaktor, amikor a lánynak valamiért mégis kellesz. TE ebben reménykednél.

De szerencséje is CSAK ANNAK VAN!

Akinek van önbecsülése, és bár külsőleg szar a szerencsétlen, de belső tulajdonságai alapján egy életkedvvel teli, boldog, határozott magabizos ember, aki megnyerő személyiség, és ez megfogja a nőt.

Namost, akkor ugye van az ember, aki szarrá lett már bombázva a nők által, már egy emberi hulladékot kreáltak a nők belőle, jóformán már csak egy pöccintés kell neki hogy leöntse magát egy kanna benzinnel aztán tűz, na de akkor nekiáll tankot játszani...

Most gondolhatod, micsoda életkedv, micsoda határozottság, micsoda sugárzó tekintet lehet egy ilyen lelki státuszban lévő emberke.

Mégis ki a fészkes fenének fog ő kelleni?

Nem rosszindulat csak érdekes ez a tankot játszunk.

Az akkor jó ,ha meg akarod verni a célszemélyeket, nem akkor amikor pszichés szimpátiát kéne kelteni koma!

Szóval ilyen helyzetben neked lőttek.

2013. jan. 19. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
pont ez a lényeg, ne érdekeljen téged a többi alfa, én 15 évesen igazi balfék voltam, fél év mulva azonban rászántam magam (igen tudtam, h nincs mit veszíteni, ezért bátor voltam és odamentem X csajhoz aki nem egy 10esvolt, max. 5, de határozottságot sugalltam és elkezdtünk dumálni és hát onnantól könnyű volt). Ne feledd-->Kockázat nélkül NINCS siker, talpra fiam és szedd fel a csajt!
2013. jan. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gungasam ***** válasza:
Az is lehet(holtbiztos), hogy megváltoztál.Megváltoztatott a sok idő ami eltelt akár kudarc akár nem. A nők a fiatalokat inkább veszik semmibe mint az "érettebbeket".(még ha csak szemre érettebb is)....A fiatal nők nem a fiatalságot hanem a hatásos külsőségeket értékelik (kivételek vannak persze ha nem is sok).A hatásos külsővel rendelkező persze igényes belsőt is tartalmazhat azután mikor már érdekkörbe került!
2013. febr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!