Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek arról a srácról, aki úgy járkál, mintha valamilyen arisztokrata lenne? Olvasd el lent kérlek!

Figyelt kérdés
Nem ismerem még nagyon, de a járására nem lehet az mondani, hogy nagyképű, hanem egyszerűen csak olyan könnyed és erőt sugárzó, de olyan távolságtartó. Mi a véleményetek egy ilyen srácról? Félek, hogy pórul járnék vele. Mit tanácsoltok?
2013. jan. 19. 02:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
0%

én szeretem a lazaságot..

az ilyen stílusút meg lelökném a taigetoszról finoman szólva.

2013. jan. 19. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Miért?


Bár fura... a lazaságot élteted, mégis ha valaki nem olyan, mint amit elvársz, azt már kiraknád a taigetoszra...Szóval valamilyen formában te is "lenéző" vagy más emberekkel szembne. Akkor egy laza ember miért állna veled szóba?

2013. jan. 19. 02:43
 3/28 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet tudni, nincs véleményem. Az egész összhatás számít. Szerintem ez a dolog önmagában hidegen hagy, mástól függ, bejön-e.
2013. jan. 19. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

ma 02:46

Hát szerintem helyes. Viszont nem rajongják körül a nők, szerintem valahogy "tarhatnak" tőle. Ezért nem tudom, hogy nekem is tartanom kéne tőle a helyessége ellenére?

2013. jan. 19. 02:53
 5/28 anonim ***** válasza:

Vagy működik a nők 6. érzéke. :)

De neked legyen igazad!

2013. jan. 19. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
45%
Az is lehet, hogy a srác csak nem nagyon "mert" kezdeményezni, így nem ismer nőket, akik "körülrajongják". Te ismered. :))
2013. jan. 19. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

ma 02:55

Hogy érted ezt a 6. érzéket?

2013. jan. 19. 02:56
 8/28 A kérdező kommentje:

ma 02:56

És szerinted ha nem ismer lányokat, akkor ez emiatt lehet?

Ha tényleg helyes lenne és nem lenne creepy' akkor nem mennének hozzá oda a lányok? Mert most akkor valamelyik a nem helyesség vagy a creepy-ség közül fennál és csak én nem szúrom ki?:)

2013. jan. 19. 02:59
 9/28 anonim ***** válasza:
Sehogy, ne foglalkozz vele, csak kapásból írtam. Utána korrigálta a józan ész. :)
2013. jan. 19. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
De miért ne foglalkozzak vele? (vagyis a te indokod érdekel, hátha meggyőzöl...)
2013. jan. 19. 03:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!