Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt álmodtam, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt álmodtam, hogy a párom megcsalt. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
nagyon félek,hogy ez valóban bekövetkezik vagy hogy már meg is történt
2013. jan. 19. 11:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Oh te szent ég.

Ez csak egy álom.De ha ennyire nem bízol a párodban akkor inkább szakíts

2013. jan. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
abba belehalnék
2013. jan. 19. 12:01
 3/10 anonim ***** válasza:

2


Nem fogsz, csak a lelked egy darabja.

2013. jan. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy azt álmodtad, hogy a párod megcsalt. Semmi többet.
2013. jan. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az égvilágon semmit.
2013. jan. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Általában azt álmodja az ember, amitől a legjobban retteg. Szerintem ezzel válaszoltam is.:)
2013. jan. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is álmodtam már ezt. De sok minden történt mostanában, ami miatt kicsit feszültebb vagyok. Korábban eszembe sem jutott volna féltékenynek lenni még álmomban sem. Ezt le kell küzdeni, mert nem büntetheted őt azzal, amit el sem követett. Viszont ne fojtsd el. Inkább mondd meg neki, hogy mostanában egy kicsit megcsappant az önbizalmad, és szeretnéd, ha ezt megértené és segítene. Ha sunyítasz, azzal csak azt éred el, hogy a bizonytalanságod miatt tényleg megtörténik, amitől félsz.
2013. jan. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Általában azt álmodja az ember, amitől a legjobban retteg. Szerintem ezzel válaszoltam is.:)"


És amikor azt álmodom, hogy nyertem a lottón, és a Hawaii nyaralómban partiba vágok két CKM címlap-lányt?


Szerintem ezzel meg is dőlt az elméleted :D

2013. jan. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Hanariko ***** válasza:
8. válaszoló: természetesen nem minden álmunkra vonatkozik az, amit az egyik előbbi hozzászóló leírt. Nyilván nem rettegsz a lottó megnyerésétől, de hát nem lehet minden álmunk szörnyű. Álmodunk jót és rosszat is vegyesen, a rosszakat általában azért, mert azoktól félünk, a jókra meg vágyunk. Ilyen egyszerű.
2013. jan. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Gangsterzrue válasza:

Kedves "lottós válaszoló"!


Ha nem lennél ekkora analfabéta, láthatnád, hogy nem azt írta, hogy "mindig azt álmodjuk amitől rettegünk"

Hanem: "ÁLTALÁBAN" tudod mit jelent ez a szó? Mivel ilyet kommenteltél, nem hiszem...

2018. aug. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!