Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányokra hogyhogy ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokra hogyhogy ekkora hatással vannak a mellizmok? : D

Figyelt kérdés

Elég izmos fiú vagyok,a sok évi sport eredményeként jól kidolgozott mellizmokra (többek közt) tettem szert,tudom "ugráltatni" is őket.És azt vettem észre hogy szinte bárhol/bármikor/bármilyen társaságban megcsinálom ezt a kis trükköt,az hatalmas sikert arat.Mindenki dől a röhögéstől,a lányok körében pedig a reputációm hatalmasat emelkedik.(persze megfelelően kell időzíteni) Szóval hogyhogy ekkora hatása van a mellizmoknak?:D Komolyan érdekel.

Nem vagyok egy "sötétgyúrós",remélem az írásomból is látszik.

17/F


2013. jan. 19. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
mert szexiiii :D
2013. jan. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Mert a férfi izmos.és valljuk be egy feszes kidolgozott mellizom eléggé férfias.
2013. jan. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mert iszonyatosan szexii :D gratulálok hozzá ;)
2013. jan. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mert szexi, férfias és jól néz ki *.*
2013. jan. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is izmos a testem, régóta eddzek,és persze két nagy panel van a melkasomon izomból, de egy bizonyos szint után nem jó ám. PErsze látszódjon, meg jó tömör feszes, de vannak akiknek már túl domború, és láttam már olyan női megnyilvánulásokat, miszerint pl. Vin Diesel mellizmát csöcsösnek nevezte a hülyéje. Szóval nem mindnek jön be! Arra azért figyelj.

Azok a nagy szteroidos domdormanek már elég melltartós kategoriák.

Maximum ekkora mellizom a nyerő [link]

Ez már elég csöcsös viszont [link]

Ez utóbbi már elég kiemelkedő

2013. jan. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hol vagyok én még ettől..:D
2013. jan. 19. 15:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert az férfias.. Egy izmosabb pasi mellett az ember biztonságban érzi magát, sokkal jobb ha egy ilyen öleli át a nőjét, mint egy csontkollekció.. Jobb odabújni.:))
2013. jan. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nah most jókedvre derítettetek :D elérem a biológiai mizomhatárt, lányok nedvesedjetek xd
2013. jan. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem tök vicces :D

de amikor megcsikizik, az még jobb

viszont ez olyan, hogy egy kidolgozott mellizomhoz csak a kockahas jó (mert egy olyanhoz egy pici sörhas is túl undi)

2013. jan. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!