Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az rossz hatással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az rossz hatással van a kapcsolatra, ha csak heti 1-2× találkoznak?

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 12:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát ha elfoglaltak vagytok akkor mást nem tudtok csinálni, meg kell beszélni hogy megfelel-e.
2012. nov. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Barátommal csak heti 1-szer 2-szer tudunk találkozni (általában 2-szer), mert 150 km-re tanul. De majd érettségi után én is oda megyek továbbtanulni (most vagyok 11.-es, szóval nem mostanában lesz) és akkor majd sűrűbben tudunk találkozni. Nagyon hiányzik, de hétvégén annál tüzesebbek vagyunk, és egész délutánokat együtt vagyunk. És még sosem veszekedtünk.
2012. nov. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
volt egy 3 és fél éves kapcsolatom, ahol csak az utolsó fél évben találkoztunk heti 2nél többször. és működött.
2012. nov. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2012. nov. 11. 12:22
 5/11 anonim ***** válasza:

En mäsik orszägban dolgozom hogy össze tudjunk költzöni es mar több mint 1 honapja vagyunk külön, havi 2szer talälkozunk, mi szoktunk veszekedni mert szeretjük egymäst es szüksegünk van a mäsikra, de amugy tul fogjuk elni..

azon mulik minden mennyire szeretitek a mäsikat, mit er meg az a kapcsolat, tudsz e värni ...

megronatni meg fogja, de nem veglegesen csak idöelgesen

2012. nov. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak 2x látom a barátnőmet hetente, bár most hogy ilyen kúrvahosszú hétvégénk van csak 1x. Egész nyáron imádkoztam, hogy ne a távolabbi suliba vegyék fel, de végül persze az jött össze. Azért minden nap elég sokat beszélünk telón, skype, vagy fb-n csak sajnos nincsenek közös élményeink. SZóval ártani éppen nem árt, de nem is használ, szerintem lb stagnál a kapcsolatunk, nem haladunk semerre. Heti egy közös alvás szerintem siralmas, de ez van.


22/F

2012. nov. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a kapcsoaltfüggőség hülyeség. Az pedig jó, ha nem lógtok egymás nyakán nonstop, hanem van életetek.
2012. nov. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
igen, nem kell másikra építeni az életed, kell a szabadság
2012. nov. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi 4 naponta tudunk találkozni a barátommal, és akkor 2 napot együtt töltünk. Napi szinten beszélünk telón, neten, de azért rossz érzés, hogy nem tudunk napi szinten átmenni egymáshoz vagy hasonlók. Igaz mikor együtt vagyunk, akkor napi 24 órában, és bepótolunk mindent. Még soha nem veszekedtünk, meg úgy gondolom, ha már nem tudunk többet együtt lenni, akkor már ne veszekedéssel töltsük az időt.

Én azt mondom, hogy talán még jó hatással is lehet ha csak heti 1-2 alkalommal tud vki találkozni a párjával, nem unják meg egymást, de valahol pedig mégis rossz...

2012. nov. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi is csak heti 1-2x tudtunk találkozni a Párommal,nehéz volt,de kibírtuk és ma már együtt élünk. :)
2012. nov. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!