Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi a legkínosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a legkínosabb esetetek amikor meztelenül megláttak titeket?

Figyelt kérdés
azt is irjátok le hogy fiuk vagy lányok vagytok pls.
2013. jan. 19. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

A nagypapám rámnyitott a fürdőszobába... Elég kínos volt. :D

19/L

2013. jan. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

tökönrúgott úgy osztálytársam, hogy bekékült a herezacskóm, és még 3 nappal utána is nagyon fájt, ezért elmentem urulógushoz. aztán jött valami 5-6 fiatal orvostanhallgató, abból 3 lány, és mind végignézték, ahogy ott állok egy szál faszban és az orvos meg tapizza a cuccaim.

20F

2013. jan. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Utolsó,nagyon szép történet!Szétgörcsöltem magam!í XDDDDDD
2013. jan. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Egyszer voltunk táborba ahol közös zuhanyzók voltak persze külön volt a fiuknak meg a lányoknak. Egyik este olyan éjjel 1 óra körül mentem, mert volt egy kis baleset a barátnőm üdítője sugárban rám ömlött. Kimentem letusolni de figyelmetlen voltam és véletlen a férfi zuhanyzóba mentem. Aztán miközben a hajam mosom látom hogy egy srác csorgatja a nyálát, nagy sikitás volt és engem szídtak le mert én voltam rossz helyen. Nagyon ciki volt még a mai napig is ezzel szivatnak.

19/l

2013. jan. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül voltam otthon, fürödtem a kádban. Egyszer csak az előszobából meg a konyhából zajokat, neszeket hallok. Mondom, ez meg mi lehet, betörő? Kiszálltam a kádból, magam köré csavartam a törülközőt és óvatosan kimentem. Szerencsére nem betörő volt, hanem egy denevér :)

Megijedtem egy pillanatra persze, levettem a törülközőt, kinyitottam a lépcsőház ajtaját és megpróbáltam a törülközővel kihajtani szegény állatot. Én ott csapkodok teljesen meztelenül, amikor kinyílik a szemközti lakás ajtaja és kijön az ott lakó csajszi meg a barátja :) "Denevér" - mondom, bocsi! Erre ők is megijedtek, csajszi sikolt, a denevér közben szépen kihussant az előszobából, és kirepült a lépcsőház ablakán. Na, ekkor jöttem rá, hogy a nagy izgalomban teljesen elfelejtettem, hogy anyaszült meztelenül vagyok előttük :) A csaj persze láttam, hogy rögtön megbámulja a lógó farkamat :) Gyorsan visszatekertem a törülközőt magam köré és elkezdtünk röhögni mind a hárman :)


Szerencsére nem vagyok szégyenlős, inkább vicces esetnek fogom fel, mint kínosnak.

2013. jan. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%

Nyáron kicsit későn 20-órakkor jöttem haza szertornáról.Nem volt kedvem és erőm lezuhanyozni ,apuék sem voltak itthon aznap így kicsit lazítottam.Bátyám a haverjainál volt én levettem az izzadt dresszt és lefeküdtem meztelen a szobámban.Reggel fele arra nyitottam ki a szemem ,hogy beszélnek a szobámban.Bátyám a számítógépemnél ül ,a redőny félig felhúzva ,mivel kicsi a szobám és voltak vagy 5-en az ágyam szélénél 2 oldalról is ült 1-1 fiú,az ágyam végénél a másik a földön ült és az ágyamra könyökölt .Én a hátamon feküdtem felhúzott szétterpesztett lábakkal.Alvást színlelve a szemem sarkából leskelődtem,nagyon kínos szitu volt!!

Ráadásul tiszta kosz és nedv voltam.


13L

2013. febr. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
és ők hogy néztek téged? csorgó nyállal? vagy már hozzád szoktak?
2013. febr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Osztalyban suli utan elkezdtem es ram nyitott az egyik osztálytársam és az egyik tanár mert épp akkor akarta felkészíteni az osztálytársamat a z egyik versenyre. A tanár meglepődött és leszidott, az osztálytársam pedig nevetett egyet es kiment. De a másik nap összejöttem vele.
2014. okt. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem az volt hogy fürödtem éppen és bejött a féltestérem (bátyam) nem vett engem előszőr észre levette magárol a torolkozot ami alatt meztelen volt aztán eszrevett engem nagyon kinos volt hogy ketten pucéran áltunk még 2percig ott


14/F

2018. máj. 6. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!