Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, lányok, asszonyok! Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok, asszonyok! Mi alapján pontozzátok a férfi külsejét? Felöltözve vagy meztelenül?

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért? Pontozzák??
2012. nov. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem szoktam pontozni :D

Az összhang számít ;))

19/L

2012. nov. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam pontozni :DD

Persze ha meglátok egy külsőleg minden szempontból számomra tökéletes férfit akkor azért megakad a szemem és elkezdem keresni hol a hiba?!

2012. nov. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem pontozni, hanem összehasonlítani. Eldönteni, hogy tetszik-e stb... Az számít, hogy meztelenül hogy néz ki, vagy felöltözve milyen a stílusa?
2012. nov. 7. 13:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem szoktam pontozni, de ha kéne, akkor felöltözve tenném, mert nyilván ruhában látom először, ha meg összejövünk utána, már nem a külseje az elsődleges pont adó.. Szóval felöltözve.. Legelőször az egész megjelenést nézem, sugározzon belőle a férfiasság (tiszta ruha, igényes kinézet, ne legyen csont és bőr, legyen határozott kiállása)ezután persze fontos az arca, ezt nem tudom annyira körülírni, mert nincs ideálom, csak ránézzek és azt lássam, hogy jó pasi..Utána jön az illata..Ez alapján pontoznék szerintem, ha kellene..
2012. nov. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!