Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hé, fiúk! Nektek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hé, fiúk! Nektek milyen lányok tetszenek jobban általánosságban: kék szemű, szőke hajúak, vagy a kék szemű, barna hajúak?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, hogy a többségnek mi tetszik, mert én is az egyik "kategóriába" tartozom és felmerült a barátok között a téma, vajon melyik a közkedveltebb. Köszönöm a válaszokat! 16L

2013. jan. 19. 18:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Hé,nekem a barna hajúak.
2013. jan. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

te kék szemű barna hajú vagy innen érzem :D


de amúgy nem ettől függ. Ránézek és fogjon meg valami.

5mp alatt eldöntöm hogy szép-e vagy nem. Ha megszólal és nem tetszik akkor pattintás.

2013. jan. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján nem lehet megmondani. A nőt egészében kell nézni, csak hajszín és szem alapján nem lehet kijelenteni, hogy ez vagy az jobban tetszik. Mind a kettőből vannak nagyon szép lányok, talán a kék szem, szőke haj kicsit ritkább ezért az felé húz a szívem, de ezt így tényleg nem lehet kijelenteni
2013. jan. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Doktor Jo ***** válasza:

Szerintem csak simán a szem-haj együttes önmagában kevés, fontos, hogy az összhatás meglegyen. Nekem mindkét kategóriában volt már barátnőm és szerintem fontos az is h szép arca legyen. De ha választani kell mindenképp akkor szőke-kék :)

Ha kérdésed van írj nyugodtan privátot és pártatlanul korrekt válaszokra számíthatsz :)

2013. jan. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Biztosan jól érzed kettes? :D
2013. jan. 19. 18:17
 6/25 anonim ***** válasza:
jaja biztoson, miért nem az vagy? :)
2013. jan. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
nekem mind a két fajta szem és haj típus bejöhet, nincs kifejezetten a kettő közül olyan, ami jobban tetszik. azt mondanám hirtelen, a barna szem jobban bejön, de egyszer meg egy lány kék szeme teljesen odavágott. hajból is azt mondanám h a barna jön talán be jobban, de a szőke is nagyon tetszik.
2013. jan. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Nekem barna-kék, vagy fekete-kék. Dús haj. Hmmmm :) Na jó a szemszín mindegy :D a zöld is elég szép.

26L

2013. jan. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Talán igen..., de amúgy voltam már mindkettő. Azt nem árulom el, hogy most melyik vagyok :)
2013. jan. 19. 18:21
 10/25 anonim ***** válasza:
bocsi azt hittem fiús kérdés!
2013. jan. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!