Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan építsem vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan építsem vissza az önbecsülésemet?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok. Még nem volt komoly kapcsolatom. Pechemre sikerült kifognom egy házas nőt (vagyis ő fogott ki engem), aki nyílt házasságban élt. Az elejétől kezdve válással és közös élettel hitegetett. Ez ment 1 évig, mikor válaszút elé állítottam és a férjét választotta a nyílt házassággal.


Az előtt és az után sem keltettem fel a lányok figyelmét komoly kapcsolatra.


És az azóta ért kudarcok miatt már nagyon le van építve az önbecsülésem.

Már semmit sem értek.


Pedig azt mondják jóindulatú vagyok, és kedves, meg normális. És állítólag nem is nézek ki rosszul.

De mégsem akar egy nő sem engem párjaként választani.


Ki lehet keveredni valahogyan ebből az ördögi körből?


2013. jan. 19. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Hazudnak, amikor azt mondják, h nem nézel ki rosszul.
2013. jan. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jaj 1-es .


Sok jó , rendes , kedves nem csúnya nő meg férfi van egyedül . Miért azt nem tudom . Lehet ,hogy aki rendes az annyira nem is érdekes . Engem minden barátnőm pasija , férje csak dícsér , mert aranyos vagyok meg rendes és mégis szólóban nyomom mindíg .

2013. jan. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1es. Lehet hogy igazad van, mert nálam ezerszer rosszabb természetű pasi mellett ki tudnak tartani nők. Úgyhogy valószínűleg nem vagyok olyan jóképű, ami tetszik nekik.
2013. jan. 19. 19:08
 4/7 anonim ***** válasza:
#2 Mert nekünk férfiaknak nemcsak a külső számít, ellentétben veletek.
2013. jan. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Hanariko ***** válasza:

Na már megint ez, hogy a pasiknak nem csak ez számít, ellentétben a nőkkel. Legyél szíves nem általánosítani jó?

Kérdező, te meg ne csüggedj, valóban sok normális és értelmes (és még jól is kinéző) ember van egyedül, de ez nem jelenti azt hogy reménytelen, csak még nem akadt össze a megfelelővel. (a megfelelő egyik ismertető jele hogy nem házas és nem hiteget, szóval az a nő alapból nem lett volan jó neked)

2013. jan. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hanariko: korombéli lány ritkán akar szóba állni velem. Ha igen, kizárólag barátkozásból és azon belül is inkább lelkizés miatt (nekem panaszkodnak a pasijaikról, vagy arról a pasiról, aki tetszik nekik)
2013. jan. 24. 20:54
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezért látom reménytelennek.
2013. jan. 24. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!