Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan építsem le a kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan építsem le a kapcsolatot, és hogyan szakítsak vele, ha ő halálosan komolyan tervez velem kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy már nem szeretem a barátomat (27). Nem csak hogy nem szeretem, hanem egyenesen idegesít, nem bírom elviselni ha megcsókol, semmit, nem akarok vele találkozni, nagyon sok dolga idegesít, és nagyon sok hibáját már nem bírom eltűrni... Eleinte nagyon jól indult a kapcsolatunk, halálosan szerelmes voltam, de mára ez teljesen az ellentétébe fordult. Egyáltalán nem szeretem. Nincs a háttérben másik pasi egyáltalán! Régen mikor vkivel szakítottam mindig vki más miatt volt, de most nem ! Úgy érzem, hogy szingli szeretnék lenni, csak magammal törődni egy kicsit, mivel 21 éves létemre már 6 éve nem voltam szingli... és ez kicsit sok nekem.. szabad szeretnék lenni, és ennek az érzésnek a tetejébe jön, hogy már nem szeretem őt sem.

A legnagyobb baj, hogy ő nagyon szeret, el akar jegyezni, aztán elvenni, én viszont ettől bepánikoltam, mert már nem akarom! Régen annyira akartam, de már nem.. minden érzés elhalt bennem iránta.. És nem tudom, hogy hogy építsem le a kapcsolatot, mert tudom, hogy iszonyatosan kiborulna. Mesélte nem egyszer hogy szakítások után sokszor akart öngyilkos lenni, hónapokig ki volt borulva meg ilyenek... Mindig mondja h még életében nem volt ilyen szerelmes, és hogy én vagyok a mindene, velem tervez mindent. Nem merek szakítani így hirtelen. Az előző barátom is öngyilkos akart lenni, és nem akarom ezt mégegyszer átélni! Valahogy meg kellene utáltatnom vele magam de nem tudom hogy.. valahogy úgy, hogy ne fájdalmat okozzak, hanem elhidegülést.

Szerintetek segíteni fog az, hogy év közben csak heti 1 napot találkozunk? Remélhetem, hogy elhidegülünk? Mert így hirtelen tényleg nem merek szakítani.... szerintetek? 21/L


2011. aug. 31. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kénytelen leszel ugyanezt szépen, őszintén elmondani neki.
2011. aug. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Wolfy666 válasza:
100%

Akkor legyen agy kis gerinced és állj elé. Ne hitegesd, hogy szereted, mond meg neki szépen felvezetve és nem a szemébe vágva, hogy már nem szereted, nem tudod miért, de ez van... mond el az összes indokodat :S Neki lesz rosszabb, főleg ha hagyod tovább abban a hitben, hogy szereted.



Legyen gerinced és mond meg neki, ha öngyilkossággal fenyeget, vagy az lesz a vége, akkor nem volt életképes a srác!


De talán első próbálkozásnak jó lesz az a heti egy találkozás, de ha nem megy akkor mond meg neki.

2011. aug. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én jó ötletnek tartom hogy ne találkozzatok sűrűn mint ahogy írtad hogy 1 hétben 1x találkozol vele de előbb próbálj beszélni vele hátha nem lesz olyan érzelgős ...L/26
2011. aug. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Láttad a Hogyan veszítsünk el egy pasit 10 nap alatt? című filmet? Hajrá!
2011. aug. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 jércefej válasza:
100%
Én a helyedben elmennék vele egy állatkertbe, és ráfosnék egy leopárdra. A dolog biztos sokkolná, és egy ilyen élethelyzetben tán könnyebb volna a szakítás..
2011. aug. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hmm köszi a válaszokat! :)
2011. aug. 31. 17:00
 7/7 anonim ***** válasza:
By By MR. American Bye!
2011. aug. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!