Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan építsem le a férjem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan építsem le a férjem az ágyban? (Tudom ide épen inkább tinik írnak, de hátha van valakinek egy jó ötlete. Én már viszont közelebb vagyok a harminchoz mint a húszhoz. ) A lényeg hogy szakítás és félre kefélés ne legyen belőle.

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy nagyon szeretem. Amíg imádtam jó volt az ágyban is vele, de most már tudom csak azért mert szerelmes voltam. Volt egy "kis" kihagyása, vendéglátózik, és a nyár nekik most szokatlan erős volt (hál istennek, és egy utazási irodának), nagy volt a hajtás, és még csak nem is egy napszakban voltunk a háló szobában. Neki amúgy összesen két fáradt kísérlete volt egész nyáron. Én meg nagy unalmamban akkorát takarítottam , hogy a vagy nyolc éve - pontosan emlékszem egy hülye elő szilveszteri buli után voltunk életünkben először és utoljára egy szexshopban. Én nagyon nem iszom tehát, el lehet képzelni. A h*lyéja poénból megvette nekem az akkor pasik és lányok száján is körbe járó nevű nagy medvét, amin azóta sokat is nevetünk, bár utóbbi években csak szilveszter tájt jutott eszünkbe a sztori. - No a lényeg a lényeg hogy a nagy medve kiváltotta. ami rosszabb hogy jártam terhes tornára (sajnos hiába - no de ezt hagyjuk más téma!) azt élvezem ha tág maradok. És bármikor magamba rakhatom a fürdőben a van x percem. Sőt amúgy napközben is élvezem hogy tág vagyok.

két hónapja már egy hülye hüvelygomba sztorival tartom távol a közeledni vágyni vágyó férjem és magyarázóm a gyakori fürdő látogatást de valami más és új kell hogy leépítsem. Egy ötletem volt egy művagina gyerekkori közös barátunkat meg is kértem ajándékozza meg egyel náluk úgyis megy az ilyen heccelés. Persze én fizetem. De semmi változás. Nem karok válni és a férjem kirúgni a házamból és az életemből, de már az ágyban nem kell. Mi erre a jó megoldás. A témára (általában a szex) kerül a sor csak terel, és azt veszem észre hogy három-négy mondat után másról de jól elbeszélgetünk. :S


2011. nov. 9. 18:14
1 2
 1/14 gratis30 ***** válasza:
87%
Hogyan építsem le a férjem az ágyban? --- Talán légy őszinte és mondjad el neki, hogy mi a történés. Gusztustalan vagy!
2011. nov. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Vegyél mély levegőt, és mondd meg neki, mit is érzel. Ezzel becsapod őt, és meg is alázod, ha ilyet kiírsz egy oldalra . Ne légy kényelmes. Ha nem érzed jól magad vele, már nem szereted, akkor ne rabold az idejét.
2011. nov. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Inkább te but@.

Mondjam azt hogy öcsi kicsi a p*csi? - Mert bárhogy adagolom, bár milyen szépen, magamra terelve a problémát, de ez egy pasi agyában biztos így jön le. Tehát még ha egyszer mással is lesz, akkor is csak az lesz a fejében hogy kicsi-e a rúdija. Látszik te is tipikus pasi vagy. És még nem kritizálták a méreted. De ősszintén, tudod milyen világ lenne itt, ha a pasik kétharmada megtudná hogy kicsi a f-@-sza? Mert így alakult azért, mert ezer évekig nem volt szempont a nőknek való örömszerzés a párválasztásnál és megtartásnál. És igaz a nők majdnem fele hajlamos nem is foglalkozni a témával, persze a többségük ideig óráig, mint én is amíg szerelmes vagy nem jön rá hogy ez is komoly baj volt. Hát az tény én a ló túl oldalára esetem. De egy kb. 3 max.3.5 feles - amúgy ő volt a legvékonyabb - után ez nem is csoda. (Amúgy jó a szemmértékem a szakmámból adódik, úgy hogy azt is mondhatnám hogy egy 3,5 centis átmérőjű hengernél vékonyabb a pénisze. És hát az enyhén szólva is gáz és kevés ahhoz hogy elég legyen.

2011. nov. 9. 19:48
 4/14 A kérdező kommentje:

Szeretem mint az általam legjobban szeretett embert a földön.

De nem vagyok szerelmes belé.

Jó viszonyom a szüleimmel is de őt jobban szeretem.

De szexuálisan már semennyire sem hiányzik. Még úgy hogy a műpéniszt belevennék, talán lehetne az ágyban valami de ha nem ami valószínűbb hát azért azt hiszem még sz@rabbb lenne neki. :(

Ő a legjobb barátom, és ez is csak a sok munka miatti távollét miatt marad titok és tabu lett nálam két hónap után, mert már nem lehet vissza csinálni a dolgot. Meg volt a felismerés és ...

2011. nov. 9. 19:53
 5/14 A kérdező kommentje:

A válaszaim sorban vannak a válaszadóknak.

3/4 -> 1/4

4/4 -> 2/4

2011. nov. 9. 19:55
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Ennyire fontos neked a szexualitás? Akkor is meg lehet beszélni. Van manapság szexuálpszichológus. Gondolkozz el rajta... Szerencsétlent így becsapod csak. Gondolj bele a helyébe... Vagy akkor, ha ennyire fontos neked, rúgj fel mindent, keress mást, akinek nagy. Mondjuk ez alatt a pár év alatt ez nem tűnt fel neked? Hogy nem annyira jó? Akkor miért nem léptél? ez nekem annyira érthetetlen. Akkor sem kifogásokat kellene keresni, hanem megoldást a problémára.
2011. nov. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tudod szerelmes voltam. És egy érintése is elég volt az első öt évben. Aztán meg heti két-három rövid rutin volt, és most egyedül újra öröm, mint anno mással. Hát ezek után gumibabának érezném magam a rutin alatt. Sőt bele telt vagy egy hónapba, hogy azokat az éveket elhelyezem magamban és feldolgozzam. És ennyire fontos, akárcsak mint a nők több mint felénél.
2011. nov. 9. 20:30
 8/14 A kérdező kommentje:

Tehát dobjam ki anyám tulajdonába lévő házból, gyerekválásból, közös életből és a legjobban szeretett embert, mert szexben számomra ma már egy nulla? - Régen is csak a szerelem miatt volt több a szexben, sőt bőven elég. Egy érintése is elég volt ...

- és akkor nem lennék szívtelen. És nem lopnám az idejét?


Ja és milyen indokkal dobnám ki??? :S

2011. nov. 10. 09:43
 9/14 A kérdező kommentje:
gyerekválásból - örökbe fogadás kértünk évekkel ezelőtt. Mert nem lehet saját.
2011. nov. 10. 09:44
 10/14 anonim válasza:
Ez igen szomorú.
2011. nov. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!