Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sehogy sem jó? Akinek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sehogy sem jó? Akinek van párja az nem boldog, mert nem megy a kapcsolat ahogy szeretné, aki meg szingli az azért elkeseredett, bánatos?

Figyelt kérdés
Magányos vagyok és szeretnék egy párt magam mellé, de mikor mások párkapcsolatáról hallok , akkor csak a sok veszekedés ,sértegetés az amiről beszámolnak . Panaszkodnak ,hogy nem boldogok ,hogy a párjuk így meg úgy . Megcsalás, válás , a megbecsülés hiánya . Most akkor sem egyedül sem párban nem jó ? Boldogságról én nem hallottam mostanában senkitől,meg akiket "irigyeltem" azok is komoly gondokkal küzdenek :(

2013. jan. 19. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
ez a baj az emberekkel ahelyett, hogy nyugodtan higgadtan megbeszélnék a gondokat veszekednek nem szólnak egymáshoz mert azthiszik ezzel megvan oldva
2013. jan. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Boldogságról én nem hallottam mostanában senkitől"

Akkor most hallasz! Itt vagyok én! :) Nekem nagyon kedves, szeretni való párom van és jól működik a kapcsolatunk. De én amikor egyedül voltam is jól éreztem magam, nem voltam ezért elkeseredett. Persze most már nem adnám semmiért ezt a kapcsolatot. :)

2013. jan. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

egy olyan kapcsolat, aminek nem szerelem az alapja hanem

"csak legyen valakim, szar egyedül"...."legyen kivel szexelnem, mert nem akarok krvához menni"...."legyen valakim, mert mindenkinek van, csak nekem nincs"....."legyen valakim, nem baj, ha megcsal, megaláz, csak olyan jól néz ki, meg van pénze".... és még sorolhatnám, miért vannak együtt emberek


az ilyeneknek milyen kapcsolata lehet? ...

2013. jan. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is rohadt magányos vagyok...Lesz/rom mások párkapcsolatát,tudom, ha nekem lenne,akkor olyan lenne,amilyenre szükségem van.
2013. jan. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező én is a Te cipődbe járok,ha találok 1 normális társat odaadó párja leszek az tuti!

-De óvatosnak kell lenni,a "csk azért hogy legyen " na neee ajobb egyedül ,mint a válás ezt bizton tudom! Mi marad nekünk ,a meló keresni rendületlenül ! Ja és a remény :) Sok sikert neked!

2013. jan. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát több kapcsolatról,házasságról hallottam negatívat , meg aki úgymond a sok rossz kapcsolat után végre megtalálta amire vágyott , olyan párja lett amilyet keresett ott sem tűnik fellelhetőnek az ,hogy jaj de nagy a boldogság . Nem tudom ,hogy csak én látom túl negatívan a dolgokat ,vagy valóban nem túl gyakori az ,hogy megbecsülik ,szeretik egymást az emberek ,nem törekednek hogy meglegyen az összhang meg a megértés , inkább a saját vágyaikat, terveiket akarják ráerőltetni a másikra.Mindenki önző és magánakvaló ?
2013. jan. 19. 19:35
 7/10 A kérdező kommentje:

Én személy szerint ,most ott tartok ,hogy majd csak felbukkan az a valaki aki nekem kell , aki megtetszik és végre lesz egy társam .


Csak már elszorítónak látom ,hogy akkor sem minden fenékig tejfel , persze nem is lehet ,de akkor is valahogy szeretném szebbnek látni két ember kapcsolatát , legyenek egymás támaszai ,mentsvára , szeressék és tiszteljék a másikat és akarják ,hogy boldog legyen a másik .

2013. jan. 19. 19:42
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is magányos vagyok és szeretnék is magam mellé valakit. Ha lesz párom megbecsülném.


26L

2013. jan. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy minden szingli elkeseredett és bánatos? Én szingli vagyok már 2 éve és teljes életet élek! Szeretném, ha így is maradna. 21L
2013. jan. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A te korodban én is jobban elvoltam , de mikor már annyira nem vagy fiatal az kicsit nagyobb gáz .
2013. jan. 19. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!