Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akkora bűn szinglinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkora bűn szinglinek lenni?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok. Eddig csak 1 kapcsolatom volt, 1 évig. Előtte és utána semmi. A barátaim elfogadják azt, hogy nem akarok senkit és hogy állandó szingli vagyok, a szüleimnek sincs problémája még. A zavaró viszont az, hogy a rokonságom állandóan azzal traktál, hogy hol a barátom, mikor lesz esküvő, stb. Arról nem is beszélve, hogy távoli ismerősök is utalgatnak. A fejem tetején jön ki! Miért kötelező, hogy mindenkinek legyen valakije? Miért baj az, ha valakinek nincs párja? Nem beszélve arról, hogy a médiák is azzal sózzák az emberek agyát, hogy így keress párt, úgy keress párt, mintha egyedül nem lehetne valakinek teljes élete! Tudom, hogy gyakorlatilag felesleges ezzel és mások véleményével foglalkoznom, de érdekel, hogy mi ennek az oka? Miért van ez?

2013. jan. 6. 14:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
31%

Miért, te egyedül akarsz maradni örökre?


Az ember társas lény.

2013. jan. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 fospuska ***** válasza:
25%
nem bűn,de 35 felett ciki.
2013. jan. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
24%

Én sem tudom....


Egy randi? Ha meg összejövünk, meg van oldva a probléma! :P

2013. jan. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
mindenhol ez van én sem szeretem, de nem könnyű párt találni nekem
2013. jan. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Mert az sokkal jobb, ha az "Ember társas lény" kezdetű baromság alapján "csak azért is lesz valakim" alapon belemegyünk egy sz*r kapcsolatba. Nyilván a családtagok sokkal jobban örülnének, ha láthatnának szenvedni egy ilyen kapcsolatban... Sosem értettem ezt a traktálást, voltak kapcsolataim, voltak komolyabbak is, akiket itthon is bemutattam, de voltak időszakok, amikor nem volt senkim, most az utóbbi több mint egy évben úgy éreztem, hogy nem vágyom kapcsolatra, jól megvagyok egyedül. Majd ha úgy érzem, hogy hiányzik egy társ vagy találkozom egy olyan lánnyal, aki elcsavarja a fejemet, akkor változtatok rajta és kész. Szerencsére az én családom ezt meg tudja érteni. 23/F
2013. jan. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

Apámnak két házassága volt, 6 éve vált el anyámtól, azóta több nővel is volt, de mind átb*aszta. Most 56 éves és senkit nem akar. Teljes élete van, dolgozik, vannak barátai, itt vagyok neki én, a lánya és nem akar mást. Különben én sem akarok senkit, pedig engem is mindig idegesítenek h "van pasid?" meg ilyenek.. A korombelieknek mind van, de ez nem ok arra, hogy nekem is legyen. Ágyszer átvertek és velem ezt nem fogják mégegyszer megcsinálni


15/L

2013. jan. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudom miért van ez, hasonló bűnös teremtés vagyok, csak egy évvel fiatalabb nálad, csak nekem pont a szüleim mondják, hogy mikor lesz már valakim és költözöm el. Szerintem ne foglalkozz velük, én sem szoktam. Most csak azért ne járj valakivel, mert mások azt mondják.
2013. jan. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
39%

5-ös: Látom nem érted a lényeget.


Nem azt mondom, hogy csak mert erőltetik a rokonai, azért ugorjon bele egy tökmindegy milyen kapcsolatba. Én azt mondom, hogy örökké nem lehetsz egyedül, mert belebolondulsz. A kérdező pedig pont ezt írta le, hogy pár nélkül is lehet teljes az élete.


Szerintem meg nem. Egy ideig talán, de aztán nem fogod bírni.

2013. jan. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

# 5/7: A lelkemből beszéltél!

# 6/7: Ez az, hogy az az 1 éves kapcsolat alatt is csúnyát át lettem vágva. Nem engedem meg senkinek sem többet!

Ez meg, hogy az ember társas lény egy nagy marhaság! Egész életemben egyedül voltam, ehhez vagyok szokva, nincs testvérem! Jobban szeretek egyedül lenni, vagy valahova egyedül menni, mint valakivel...

2013. jan. 6. 14:49
 10/19 anonim ***** válasza:
Az az elfogadott hogy mindenkinek legyen párja, a kivételeknek (mindegy fiú vagy lány) valami gondjuk van. A lányoknál még nem veszélyes a "megkülönböztetés" de ha egy 20-25 éves férfi egyedül van azzal = biztos selejt
2013. jan. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!