Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Félek szakítani a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek szakítani a barátnőmmel, mert azt érzem, hogy nem lesz már senkim, miért érzek így, mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Ő volt az első komoly, azóta is vele vagyok, de már nem szeretem úgy/eléggé. :( Szexben nincs gond, csak egyszerűen már nem érzek úgy mint eddig.

Tudom, hogy gyávaság, de félek elhagyni. Nehezen jött össze vele is anno, nem vagyok egy hódító alkat, és önbizalom hiányom is van ha egyedül vagyok.

Más is volt/van így? Szakítsak, vagy ne? Már nem látok jövőt kettőnk számára, de egyedül meg nagyon rossz lenne, és tudom, befordulnék és senkit nem keresnék magam mellé, nem menne a "csajozás", elég zárkózott jellem vagyok.


Mitől van ez, vagy hogy lehetne jobbá tenni engem ilyen téren? Mi tévő legyek? :(


27f



2013. jan. 14. 10:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Egyértelműen önbizalomhiányod van. Viszont gondold át az ő szemszögéből: mennyire korrekt, hogy csak töltitek egymás idejét? Mindkettőtök megérdemelne egy jobb kapcsolatot. Adj lehetőséget magatoknak!
2013. jan. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Neki jó, Ő szeret, és meg is kap tőlem mindent! Ágyban is, más téren is! Nem hanyagoltam el soha, ez csak az én belső lelki "vívódásom"!
2013. jan. 14. 10:30
 3/23 anonim ***** válasza:

Sajnos egy kicsit én is hasonló helyzetben vagyok. Viszonylag jó a kapcsolatom a barátnőmmel, de nem ritkán mond, csinál olyan dolgokat, amivel kiviszi a hajamat, és olykor annyira felhúz hogy nehéz már eldönteni merre billen a mérleg.

Túl okos dolgot nem tudok mondani, az önbizalomhiányodat kell leküzdened, ebben maximum tanácsokat lehet adni, de a dolog oroszlán része rád marad.

Én 21 évesen jöttem össze a barátnőmmel, most leszek 24. Előtte velem is voltak ilyen problémák, de maga a kapcsolat nekem rengeteg önbizalmat adott. Azóta is több lánytól kaptam pozitív visszajelzéseket, szóval ha szakítanék, lenne hova nyúlni.

Hülyén fog hangzani, de nekem sokat segített, komolyan. Az ember tudatalattija egy elég fura állatfaj, olyannak érzed magad mint amit magadba sulykolsz. Ha azt emlegeted hogy áhh, úgyse lesz más, meg nem kellesz senkinek, szarul is fogod magad érezni. Viszont ez visszafelé is működik! Ha odaállsz a tükör elé, és minden nap reggel, meg este elmondasz magadról néhány jó tulajdonságot, 4-5-6-ot, 1-2 héten belül sokkal jobban, magabiztosabban fogod magad érezni! Ez nem kurzslás, nekem rengeteget segített az önbizalom szerzésben. Határozottabb lettem, magabiztosabb, és hidd el hogy nagyon látszik az emberen.

Pl én megfigyeltem azt is magamon, ha mondjuk normálisabb ruhát húzok, belenézek a tükörbe és azt látom hogy jól áll, akkor eleve kihúzom magam, és úgy közlekedem mint aki tudja magáról hogy jól néz ki :) és ez látszik.

Remélem tudtam segíteni, fel a fejjel :) ha 1x összejött, mással is össze fog, csak próbálkozás kérdése.

2013. jan. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Neki nem jó, mert nem vagy őszinte hozzá.
2013. jan. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
37%
Ez azért van, mert önző vagy. A saját nyomorult kis komfortzónádat félted, de azt leszarod, hogy közben elveszed tőle a lehetőséget, hogy olyan találjon, akivel ezerszer jobb lehetne neki. Mit tegyél? Legyél férfi és engedd el.
2013. jan. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Történt valami, amitől neked elmúlt az érzés? Egyáltalán semmi szeretetet nem érzel már az irányába?
2013. jan. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
gyáva vagy! és szánalmas hogy ezt itt írod le! siránkozz csak és keresd az érveket arra miért vagy ilyen gyáva...27évesen
2013. jan. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Lehet engem szidni, de neki nem rossz, és ne mondja senki idegen, hogy neki jobb lenne mással mint velem, mert nem a beképzeltség beszél belőlem, de nem lenne neki jobb! Ő ebből ami bennem zajlik semmit nem vesz észre.

Egyszerűen csak nem látom a közös jövőnket, valahogy se vele/ se nélküle állapotban vagyok. Szeretem, de ha már ez jár a fejemben, akkor felmerült bennem, hogy szeretem e eléggé?

Megtennék érte mindent, de valami mégsem olyan köztünk, de csak az én fejemben merült ez fel, Ő boldog, én teszek is ezért, nem verem át!

2013. jan. 14. 11:27
 9/23 anonim ***** válasza:
honnan tudod hogy ő ebből semmit nem vesz észre?
2013. jan. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Mekkora egy f*sz vagy te! Miből gondolod, hogy nem lenne neki jobb? Pl. nálad abból a szempontból csak jobbat találhat, hogy szerencsére nem mindenki ilyen önző, gyáva féreg, hogy kényelmi okokból rabolja az idejét. Úgyhogy azt leszögezhetjük, hogy nálad csak jobbat találhat.
2013. jan. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!