Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Téged mi idegesít egy nőben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged mi idegesít egy nőben?

Figyelt kérdés
Melyik az a tulajdonsága egy nőnek,amivel ki tudna üldözni a világból?

2013. jan. 19. 19:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem szoktam nők társaságában lenni, ezért nehéz is volna erre válaszolnom.


30/f

2013. jan. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Mókusgyilkos ***** válasza:

kérdező leírom neked mi készít ki minket:

amikor a magát okosnak KÉPZELŐ nő süketel. pontosabban nem is a süketelés hanem az a tény hogy mi közbe mosolygunk de magunkban azon agyalunk hogy vajon hány évezreddel is van lemaradva tőlünk és hogy mégis mi a fenéért pazaroljuk mi az időnket 1 ilyen messze rangunkon aluli embernek már alig nevezhető valamire aminek a létrehozása az anyja és apja részéről bőven kimeríti az emberiség elleni bűntett tényállását :) majd mikor kulturáltan megfogalmazva de azért kellő cinizmussal szarkazmussal és iróniával fűszerezve közöljük hogy távolról sincs igaza mert ez valójában úgy van hogy... akkor a drágám kitalálja hogy mi vagyunk a hülyék :D és mivel jól neveltek vagyunk ezért nem vágjuk képen :) na ez bsza belén az ideget :D


ezúton üzenném minden a fent említett kategóriába eső "nőnek": kössétek fel magatokat az emberiség érdekében! köszönjük.

2013. jan. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 female_superiority ***** válasza:

Igen, mindenki írja a cigit. Neked persze szabad élvezned a nikotint, de én már undorító vagyok, ha a rágyújtok.

Igen a nagypofájúság és a hiszti, meg az összes többi...

Megdöntöttétek a matriarchátust, elvettétek a Nőktől a vezetést és még az is visszataszító bennünk, ha ezt nem élvezzük!

2013. jan. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Mókusgyilkos ***** válasza:
27%
elvenni a nőktől a vezetést? lehet én vagyok lemaradva de magyaroknál sosem volt divat a női vezető :D persze javíts ki ha volt 1 echte ősmagyar nevű 8. honfoglaló vezérünk a ti soraitokból is :D más részről: igen, nem volt politikai jogaitok de nem is vágtak le titeket a csatamezőn.. valamit valamiért :) a bagó meg mindenki szájában undorító nemtől függetlenül.
2013. jan. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 female_superiority ***** válasza:

Magyarok még nem is voltak akkoriban :-)

Matrairchátus, az őskor társadalma, az emberiség alapállapota :-)

2013. jan. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!