Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról a pasikról akik rövid ujjú vagy tapadós pólóban járnak, és "feszítenek"?

Figyelt kérdés

Nincs 40-45ös karom meg ilyenek, de szerintem jó érzés megmutatni hogy milyen izmaim vannak. Én nem járok(egyenlőre) ilyenekben, de ha szerintetek nem visszataszító akkor majd lehet..

Elsősorban lányok véleményét várom.

17f


2009. aug. 30. 20:34
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Én alapvetően nem vagyok egyáltalán nagyképű, nem szoktam eljátszani a nagymenőt. És nem akarom hogy mások leírjanak, ezért is vagyok kíváncsi az emberek véleményére.
2009. aug. 30. 21:40
 12/23 anonim ***** válasza:
ha neked tetszik, csinálod nyugodtan.
2009. aug. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Hányok az Ed Hardy göncös idiótáktól.
2009. aug. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:

ez a felső még éppen-éppen határ eset

szeretem h ha egy pasi laza ruhákban jár,és sztem nagyon jól néz ki h ha a póló ujjatlan

de semmi féle képpen ne tapadjon, az nagyon gáz

és ne legyen rózsaszín se

21/L

2009. aug. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz, de ez nézőpont kérdése. Járjon mindenki úgy, ahogyan neki kényelmes.
2009. aug. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
21:06 Ez egy lap Disco cucc vegyed nyugodtan
2009. aug. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nekem inkább azokról lenne véleményem ,akik azért csinálnak valamit,hogy másoknak megfeleljenek. Ha jól érzed benne magad akkor hordjad, ha meg nem ,akkor ne. Most úgy sem fog mindenkinek ugyanaz tetszeni. Csak max ha nagyon feszengsz ,akkor lesz pár embernek rólad rossz véleménye is . Ennyi.
2009. aug. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nekem ez nagyon bejon egy pasin , meg hogyha a nadrgja is olyan rafeszulos , persze ha jo a popoja :P en szivesen nezem ezt

egyik elotem szolo azert veszunk dekoltazst hogy tetszedjunk a ferfiaknak :)

17L

2009. aug. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Maga a póló az jó csak a minta nem annyira.Én közel sem ilyet értek a feszülős pólón.Ez korrekt.De ne mi döntsük már el,hogy te mit hordj!Végülis egy pasi miért ne mutathatná meg,hogy milye van, csak ne legyen mellé nagyképű!20/L
2009. aug. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
A póló jó csak a minta nem, de egy DECA-DURABOLIN felirattal egész pofás lenne:)
2009. aug. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!