Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Belezúgtam az "ellenségbe"!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam az "ellenségbe"! Mit csináljak? Van egy fiú az osztályban, akivel nagyon sokáig legjobb barátok voltunk, de bizonyos okok miatt megromlott a kapcsolatunk.

Figyelt kérdés
Meg most már mindketten más dolgokat szeretünk; és alapjában véve ő a haverjaival van, én meg inkább barátnőzök. De mégis, amikor rá nézek, vagy beszélek vele, eszembe jut, hogy mennyire közel voltunk. És egyszerűen hiányzik. Régebben már szerelmes voltam belé, mi van, ha újra ez van? Mit csináljak, ha ki nem állhat?!
2009. márc. 4. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
és elötte teccettél neki mielött "rosszba" lettetek??mert én is hasonló cipőbe járok,csak én forditva:S
2009. márc. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem beszélj vele,akit 1x szivébe zárt az ember(lehet h nemúgy mint barát hanem több)az már nem tűnik el onnan...
2009. márc. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
hallod..ha közel kerülsz hozzá és engeded neki magad, akkor megfog du*/i és otthagy..:S ne engedd hogy kihasználjon.. én kerülném a srácot,már bocs!ha pedig megromlott a barátság akkor ideje helyrehozni..ha látja az ösztartást akkor a szemében jófej leszel.kerits olyan progit amihet teis és őis kell.. tood..csapatmunka:) aztán ügyesen ám!;) --Chocky--
2009. márc. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!