Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit gondoltok arról ha egy fiú hobbija a sütés?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és nagyon szeretek süteményeket sütni, és mindenki azt mondja hogy csodálatos tortákat és süteményeket sütök, egyszer megnyertem egy kerületi sütisütőversenyt is. Az lenne a kérdésem hogy ti ezt aranyosnak találjátok vagy mi a véleményetek róla? Légyszíves írjatok meg korotokat is a válasz mellé és lehetőleg csak lányok írjanak, elsősorban 13-17 éves lányok véleményére lennék kíváncsi de örülök ha más korosztályú lányok is válaszolnak.

2013. jan. 20. 02:53
1 2
 11/18 anonim válasza:
Kapós leszel a csajok között :) Lehet, hogy a 13-17 éves lányoknak ez nem jön még be, de hidd el, mire "férfi" korba érsz, ez egy nagyon pozitív tulajdonságod lesz. Kevés férfi van, aki akár az alsógatyáját képes kimosni saját magára önállóan, nemhogy süssön valamit. Csináld nyugodtan, és még az is lehet, hogy ebből karriert építhetsz magadnak, vagy olyan vállalkozást tudsz indítani, hogy dől hozzád a lé. :)
2013. jan. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Sztem az ilyen sütifaló lányoknak biztos bejön, főleg ha ők pl. nem tudnak sütni. Én a főzést nagyobbra értékelem, mert az olyan jó ha össze tud rittyenteni egy pasi egy vasárnapi ebédet, ha kell.. meg én amúgy sem vagyok sütievő:)
2013. jan. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Igen tervezem hogy a jövőben ezzel fogok foglalkozni.

Köszi a válaszokat :)

2013. jan. 20. 15:14
 14/18 A kérdező kommentje:
8as hogy hívják a 49 éves mestercukrász rokonodat?
2013. jan. 20. 18:21
 15/18 A kérdező kommentje:
10. válaszoló te k+rva okos ember vagy... mi az hogy inkább süss... egy k%rvának se mondod hogy inkább legyen titkárnő...
2013. jan. 30. 21:34
 16/18 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jó ha egy fiú tud sütni:) szerintem aranyos. 14/l
2013. febr. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Ez nagyon aranyos dolog szerintem és később ha már érett pasi leszel nagyon szexi is lesz :P szóval hajrá, jó kis szakma ez ;)

20/L

2013. ápr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos ha tudsz sütni és számomra még hasznos is lenne egy ilyen pasi mert én akármennyire is próbálkozok valahogy mindig elégetem azt amit sütök.
2013. júl. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!