Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vetéjtárs egy lánynál, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vetéjtárs egy lánynál, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az egyik osztársnőm elhívott a sulinktól egy téli 7 napos kirándulásra úgy másfél hónapja. Gondoltam h akar tőlem valamit de a suliban egy jó ideje közvetlenül viselkedik velem, tehát nem úgy mint rég, amikor beszélgettünk hosszasan, szívecskéket rajzolt a kezemre:$ stb. Nem tudom mire vélni!


Két hete belépett egy srác ebbe a (az egyszerűség kedvéért nevezzük:) kapcsolatba'. Ez a srác egy osztállyal feljebb jár, mint mi az osztnőmmel (a srác 19 éves) és úgy napi szinten jár be hozzánk és az oszttársnőm pedig tellegteti magát. Állítólag tetszenek egymásnak, de nem bírnak összejönni. A nehézség az, hogy a csaj és a srác is egy intrin lakik.. "Mellékesen" pedig mondom, hogy az a srác is jön arra az 1hetes kirándulásra...


Mit tegyek, hogy a kapcsolatunk olyan legyen megint, mint régen?

Ha többet szeretnék, mint barátság, akkor mit lépjek?

Ha van ilyen szituációból tapasztalatotok leírnátok?

Hogy viszonyuljak a csajhoz, hogy felém érdeklődjön?


Köszi!(18/f)



2013. jan. 20. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nos.. nem kizárt, hogy az illető 19 éves srác később lépett a képbe, és ő jobban bejön neki, mint te. De az is lehet, hogy csak simán menőbb az, ha idősebb fiúval kellegeti magát valaki... a lányt viszont te ismered. :) És az befolyásolhatná a válaszom, ha mondjuk tudnám, arra a bizonyos kirándulásra ki hívta el az illető fiút?
2013. jan. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kendrazoltan ***** válasza:
Nézd, az a helyzet, hogy ha szeretnél valamit ettől a lánykától, akkor ne várd ölbe tett kézzel, hogy a sült galamb a szádba repüljön...senki nem fogja helyetted felhívni a figyelmét arra, hogy te többet szeretnél tőle...úgyhogy ha szeretnél érvényesülni, akkor sürgősen kapd össze magad és legyél tökös legény...nem érdemes kerülgetni a forró kását, hanem jobb egyenesen a szemébe mondani, hogy neked ő több, mint barát és ha ezzel ő is így van, akkor igazán meg kellene próbálni együtt a dolgokat...ha sokat tökölsz, akkor bizony elviszik az orrod elől...27F
2013. jan. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kendrazoltan ***** válasza:
ja és a szemébe mondani résszel nem arra gondolok, hogy "teccő, he", hanem normális, értelmes beszélgetés formájában, ahol csak KETTEN vagytok-->tehát elhívhatnád pl egy bambira valahova...ismétlem, KETTESBEN...
2013. jan. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Először gyakorold a helyesírást :) vetélytárs
2013. jan. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy bármilyen probléma lenne a helyesírásomban, viszont télleg ciki, hogy elírtam az ly-t.


A srácot ugyanazóta ismeri, mint engem (közös suli). A srác magától jelentkezett, engem a lány hívott.

2013. jan. 20. 11:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt most furán hangozhat, de legyél önmagad, ne akarjál rivalizálni, mert attól semmivel nem leszel több a lány szemében, sőt, jó, az megint más lenne ha láthatóan oltogatni akarna a csaj előtt, akkor az ember nyilván ne hagyja magát, de egyébként viselkedjél ugyan úgy mint akármikor máskor.
2013. jan. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!