Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nocsabasznak mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nocsabasznak mennyire bantja az egojat, ha egy csaj visszautasitja? Illetve mit gondoltok az en storymrol?

Figyelt kérdés
Szoval megprobalt felszedni egy ilyen nocsabasz, de en tudtam, hogy milyen, es annak ellenere, hogy tetszett, fogtam magam, se szo, se beszed otthagytam magaba. Azota ha talalkozik velem, ha egy helyen vagyunk nagyon hidegen viselkedik, eroltettve koszon.... Viszont volt, hogy rapillantottam neha-neha, mikor nem szamitott ra, es akkor meg azt lattam, hogy engem nez.
2013. jan. 20. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem nem visel meg, nőcsábász révén ismerem a nőket és tudom hogy sokszor ők sem tudják mit akarnak.
2013. jan. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előfordul az ilyen, majd megszokod:DD Mindenki igy van az ilyen pasikkal, ha nem szeret beállni a sorba.
2013. jan. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Engem inkabb az erdekelne, hogy bantotta az egojat, hogy nem tettem neki szet a labam tobbszori probalkozasa utan se?
2013. jan. 20. 16:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja mert nem kapott meg azonnal, és ha nem akar komoly kapcsolatot valaki csak szexet akkor minek vesződjön?
2013. jan. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit igen...én is estem pofára nem olyan rég..hát szar érzés. De jön a következő. :P De mondjuk akinél én próbálkoztam többször nem olyan rég, az a lány tetszik nekem és lehet, hogy nem is csajoznék mellette, mert tényleg aranyos, dehát van palija állítólag. Na meg jól lejáratott.
2013. jan. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát azt nem mesélem el, mert szerintem úgy is tudod..:) Szandr?
2013. jan. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!