Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megcsináltassam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsináltassam? Tetszene a lányoknak? (kép)

Figyelt kérdés

Mi lenne ha első alkalommal mikor levetkőzők ilyen tetoválás virítana? Nem vagyok ennyire izmos de nem nagy a különbség. Nincs rajtam egy gramm felesleg sem! 180 cm vagyok. Nem lenne kicsit nevetséges, vagy túl sok?


[link]


2013. jan. 20. 16:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

NEkem nagyon tetszik pedig alapvetően nem vagyok tetoválás párti. :) Viszont ehhez kell azért egy ilyen test és azt fent is kell tartani..nagyjából egész életen át.

Nekem az egyetlen kifogásom az egésszel az lenne, hogy és ez mégis hogy fog kinézni ha 70-80 éves leszel?

Ettől még persze tetszik, és nem is mondható hátránynak, mert az még úgyis sokára lesz.

2013. jan. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Iszonyat jol néz ki!!

Nem vok csaj nem ugy nézek rá h de menö meg ilyenek csak ugy, h ez nagyon ott van geco

2013. jan. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Pontosan én is az öregedés miatt filózok. A testalkat nem gond mert ilyen alkat vagyok, sosem kondiztam mégis formás izmaim vannak nem nagyok de formásak. Ha erre rágyúrok akkor szerintem nem lesz gond.
2013. jan. 20. 17:09
 14/20 anonim ***** válasza:
én alapból imádom a tetoválásokat, de a nonfiguratív minták nem jönnek be. persze nem baj az se ha van.
2013. jan. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 kendrazoltan ***** válasza:
Sajnos nehezen tudom eldönteni, hogy ez valamilyen törzsi minta, vagy nonfiguratív, de akármelyik...nem varrasd magad tele pusztán azért, mert tetszik...egy tetoválás bírjon jelentősséggel viselője számára, tudd kötni valamihez, persze azon túl, hogy tetszik...ha ez tetszik, akkor bizonyára tetszik a maori minta is (bár ilyet sem érdemes, ha nincs közöd a maorikhoz), aminek van jelentése...részletenként tegyél össze valami olyat, ami neked személyes jelentőséggel bír, hogy ne csak viseld a tetoválásod, mint egy ruhát, hanem a tested és lelked részét képezze...
2013. jan. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szerintem szép. Kivéve, ha a tetováló elrontja, de ne kóklerrel csináltasd.
2013. jan. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. L
2013. jan. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szar.
2013. jan. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A minta tetszik, de tetoválásnak szerintem túl sok.. Vagyis most jól néz ki, rajtad is biztos jól nézne ki :D De mi lesz ha 60-70 éves lesz? Nem lesz ilyen alakod.. És akkor "nem lesz szép"
2013. jan. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Jaj, rémes szerintem. Eleve a nonfi mér a '90-es évek óta gáz, másrészt ez olyan, mintha egy animehőst cosplayelne.
2013. jan. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!