Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak félénk pasik?

Figyelt kérdés
Mondjuk olyanok akiknek pár éve nincs csajuk de amúgy meg helyesek.
2013. jan. 20. 18:44
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

#19

Hát igen :D de valahogy kétlem, hogy pont az a srác írna ide akivel találkoztam és azóta tetszik :D


#20

Köszi a válaszod neked is :)


---


Azt amúgy nem tudjátok, hogy akkor egy félénk sráchoz hogyan közeledjek?

Facen ismerősök vagyunk, de nem ott szeretném elkezdeni a társalgást, viszont ha személyesen meg odamegyek hozzá nem szeretném, hogy azt higgye, hogy nyomulós vagyok vagy akármi. :/

2013. jan. 21. 13:48
 22/25 anonim ***** válasza:
egy félénk srácnak kb pont az lenne jó ha a csaj nyomulna rá
2013. jan. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Akkor írjak neki neten? :OO

23 éves és nem tudom mennyire bírja ha neten akarnak vele először ismerkedni.

Én se nagyon bírom már a netes társalgást pedig 19 vagyok.

Viszont ha máshol nem futunk össze csak ott kellene elkezdenem.

2013. jan. 21. 15:25
 24/25 A kérdező kommentje:
Bár az is igaz, hogy jövőhét hétvégéig kéne csak várnom, mert csocsóverseny lesz és barátnőm elmondása szerint (akinek osztálytársa volt) ezen a csocsóversenyen biztos, hogy ott lesz :)
2013. jan. 21. 15:29
 25/25 anonim ***** válasza:
dönts saját belátásod szerint :D
2013. jan. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!