Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek undorítóak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek undorítóak a félénk pasik?

Figyelt kérdés
Akik ez mellett szűzek. De nem néznek ki gusztustalanul.
2012. ápr. 2. 21:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
nem
2012. ápr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Nekem csak a félénkek jönnek be.én is az vagyok.Az ilyen nagymenő szószátyárokban semmi kihívást,izgalmat nem látok.
2012. ápr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
6%

én is ilyen fiú vagyok, mint te


nem undorodnak tőlünk, egyszerűen csak észre sem vesznek, férfiszámba sem vesznek és nem vagyunk vonzóak a számukra


ellenben, a nagy bunyós, nagydumás, beképzelt, állatok azok minden nőnek bejönnek


válj ilyen döggé, én is azon vagyok, kezdj el kondizni is

sok sikert! az erő legyen veled!

2012. ápr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Erre csak annyit tudok mondani, ne változtasd meg magad ilyen ribikért. Légy önnmagad. Kondizni eljárhatsz, de az ne módosítsa a viselkedésed. Így fog megszeretni az, aki megérdemel, s fordítva.
2012. ápr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%

Így maradsz 30 éves korodig egyedül.

Utána pedig majd a pénzért rádcsimpaszkodik egy kétségbeesett nő, aki észreveszi, hogy idővel az ő bájai is elkopnak. (Persze addigra a menő arcok rojtosra koptatták.)


A menő srácok "megjavulnak" és kivívják a csinos, és kedves nők elismerését ezzel. Végül meg is szerzik őket.


Ha szerencsétlen vagy sajnos, akkor ez így is fog maradni. Mindig csak azt kapod meg, ami jut. Sohasem azt, ami jár.

2012. ápr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 lila nyuszi ***** válasza:
69%

Ilyen hülye egy kérdést... Miért lennének undorítóak?


20/N

2012. ápr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Egy vödör takony undorító, nem ezek a típusú pasik.
2012. ápr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Persze, nem undorítóak, de hozzájuk nem érnétek. :D
2012. ápr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
nem undorító a félénk pasi, csak én úgy veszem észre, h a nők nem nézik őket másnak, mint max lelki támasznak :) de mint férfi....felejtsd el.
2012. ápr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem!
2012. ápr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!