Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nagyon félénk, visszahúzódó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyon félénk, visszahúzódó lányoknak milyen pasik szoktak bejönni?

Figyelt kérdés
csak a nagydumások jöhetnek szóba, vagy egy visszahúzódóbb kedves srácnak is van esélye?
2012. nov. 7. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Akik tudják a kódlistát!
2012. nov. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi az a kódlista?
2012. nov. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bármilyen , aki átlát rajtuk. Uff én beszéltem!
2012. nov. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 lujzy válasza:

Ez attól függ milyen a lány ízlése. De ha jól kijössz vele és jó pasi vagy egyenes utad van a lány szívéhez. :)

( de a belső a fontos)

2012. nov. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Hole Hunter ***** válasza:
Akkor most képzeld el, hogy összejön két visszahúzódó egyed... Nagyjából egy nap alatt halálra is unják egymást.
2012. nov. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy nekik milyen pasik jönnek be, az viszont egy másik dolog, hogy ténylegesen kiket engednek magukhoz közel. Lehet az ideáljuk ilyen is, meg olyan is, tök mindegy, ha bezárkóznak a saját kis világukba, és senki sem juthat közel hozzájuk. Mondjuk azt se ártana tisztázni, hogy a visszahúzódó mit is jelent. Abszolút csak a maga világában él, és mondjuk nem jár el sehová, vagy vannak ugyan pl. fiú ismerősei, és eljár szórakozni, de lelkiekben nagyon bonyolult, és képtelenség lebontani a körülötte lévő falat. Általánosságban szerintem az ilyen visszahúzódó lányok jelentik a legnehezebb esetet, mert egyrészt vágynak ugyan a szeretetre (és persze sokan lelki sérültek közülük), másrészt meg elhárítják a közeledést, és játsszák a jégcsap királykisasszonyt. Én is ismerek olyat, akinek a viselkedésén nem tudok eligazodni, 20 évesen alig-alig forgolódik fiúk társaságában, és egyébként is inkább "csendesebb" típus. Aztán törheti az ember a fejét, hogy miért viselkedik úgy, ahogy, miért húzódik vissza egy olyan személyes találkozás után, ahol elvileg jól érezte magát stb. Egy ideig persze bájos is lehet az állandó zavarodott mosolygás, meg a gátlásosság, de ha hosszú idő után is képtelen ezt feladni (vagy valamennyire enyhíteni), akkor nem lehet vele mit tenni. A nagyon visszahúzódó lányokkal sokszor az a baj, hogy ők maguk a saját boldogságuk akadályai, és képtelenek kitörni ebből a helyzetből.
2012. nov. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 lujzy válasza:
Jajjjj,dehogy is biztos lenne közös témájuk ettől ne félj . Híjael egy „próba randira”(hogy ki tud e vele jönni mondja neki hogy menjenek el kávézni vagy valahova beszélgessetek a randi végén meg ha nagyon bejött akkor kérdeze meg hogy akar e veled még találkozón ha nem tetszet akkor mondja neki hogy ők nagyon jó haverok lenétek)
2012. nov. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is visszahúzódó, félénk ember vagyok. Az én párom pont az ellentétem. Ő domináns, határozott, erőteljes és kiáll énértem helyettem is.

Régebben azt hittem, hogy félénk, visszahúzódó fiúk illenek hozzám, de ma már tudom, hogy ilyen karakterre van szükségem.


Ellentétek kiegészítik egymást.

2012. nov. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!