Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiakat nagyon zavarja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat nagyon zavarja a narancsbőr?

Figyelt kérdés

Vékony vagyok,sportolok,szerencsére nem látszik természetes fényben,tehát a strandon vagy napközben,ha rövidnadrágban vagyok,de az esti lámpafénynél látom a tükörben:((

Mozgok,iszom sokat nem tudom még mit tudnék tenni..


2013. jan. 20. 19:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért akar mindenki egy tökéletes barbie lenni?

Feküdj le egy model csávó este, reggel neki is gyűrött pofája lesz, büdös szája, és randa feje.

2013. jan. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
mellé*
2013. jan. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Dhogy zavar. Nemérdekelnek az ilyen dolgok. Nem a testéért szeretek vkit hanem a személyiségéért.
2013. jan. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
48%
Sőt, a striák is inkább a nőket zavarják csak.
2013. jan. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

Az a bizonyos "narancsbőr" az magyar nevén zsír.

És nem zavar.

Vagy túl kellemetlen ki mondani a csajoknak,hogy hájas a lábuk?Aki tényleg sportol,feszes is,azon nincs.De ez apróság...

2013. jan. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem!

Kölcsönös szimpátia esetén baromian nem érdekelne a narancsböröd!

F.

2013. jan. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó nagyon tévedsz, hogy aki sportol,annak nincs. Nézd meg a teniszezõ nõket, vagy más sportolókat is.
2013. jan. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

engem egyszer ahogy nézegetett az exbarátom ahogy a tükör előtt sminkeltem, vagy nem tudom mi, megszólalt nagy lenézős stílusban, hogy "hátul narancsbőrös a lábad? Pff"


visszagondolva, már ilyenekből láthattam volna, mennyire nem szeret, csak használ.

2013. jan. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Lehet hogy furcsán hangzik de nekem kifejezetten bejön:)

Tehát egyáltalán nem zavar:)

2013. jan. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
46%
Egy bizonyos fokig nem zavaró. de ha már egy nagoyn jabbafajzat, már ilyen tiszta tarjagosak a combjai, úgy néz ki mint egy nagy herrnyó, akor elég undormány. Ha csak egy kicsit cellulitiszes,az még bőven tolerálható. Az meg kifejezetten szexi, ha a nőnek kicsit ducibbak lesznek a combjai, aztán ilyen striák lesznek a bőrén, persz az is csak mértékkel. Azok a nagyon durva vastag széles repedések a bőrön már szintén nem néz ki jól. Az enyhe stria az viszont érdekessé teszi, olyan szép rajzolatos jellegű mint a fa évgyűrűi.
2013. jan. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!