Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiakat nagyon zavarja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat nagyon zavarja a narancsbőr?

Figyelt kérdés

Vékony vagyok,sportolok,szerencsére nem látszik természetes fényben,tehát a strandon vagy napközben,ha rövidnadrágban vagyok,de az esti lámpafénynél látom a tükörben:((

Mozgok,iszom sokat nem tudom még mit tudnék tenni..


2013. jan. 20. 19:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
29%
1 es, azt azért ne felejtsd el,hogy egy elfeküdt pofa az másfél óra alatt teljesen rendbejön ,beáll normálisba, de egy eltorzult test, egy erősen cellulitiszes valami az azért nem múlik el egykönnyen. Azért van különbség egy aludt fej meg egy tényleges testalkati állapot között.
2013. jan. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Minden egyes nap járok futni, évekig profi úszó voltam, mégis mindig volt narancsbőröm. Ilyen a genetikám. Eddig nem zavart senkit.
2013. jan. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Engem nem !:) 88/Béla bácsi
2013. jan. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Engem nem! Kölcsönös szimpátia esetén baromian nem érdekel a lány narancsbőre!

F.

2013. jan. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem igazán érdekel.Lovaglópózban úgyse látszik.:D
2013. jan. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
12es,aki úszik,annak pont a lábai nincsenek megizmosodva.Ez igen is hogy zsír,ami sportos emberen nincs.
2013. jan. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Én úgy vagyok vele hogy eddig akármennyi kenyeret meg minden cuccot össze ettem annyira narancsbőrös lábam nem volt viszont striák azok sajnos vannak:/

Most már vigyázok vagyis próbálok arra vigyázni hogy ez a minimális narancsbőr is elmúljon ami van,csak nem mindig sikerül:D

Én meg alapból olyan típus féle vagyok hogy bármennyit fogok össze zabálni túlsúlyos soha nem leszek

Tornáztam régebben,de most újra elkezdtem a jó alak érdekében:3

Az enyhe narancsbőr még nem gond de ha csúnya ráncos akkor itt az ideje életmódot váltani, bármilyen nehéz,gondold át jól mit akarsz látni a tükörben ;)

2018. aug. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!