Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a véleményetek azokról a csajokról, akik animeket néznek és cosplayeznek?

Figyelt kérdés

2013. jan. 21. 10:00
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
60%

Az, hogy gyerekesek. Legalábbis szerintem...

25F

2013. jan. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
50%
Hogy gyerekek még. Persze lehet szerelmes valakibe, de marad a gyerekes viselkedés.
2013. jan. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
81%
Nincs velük bajom. Pl a japánoknál nagy az anime mánia nem tudom mi ez a hülye felfogás itthon, hogy ha valaki animét néz akkor tuti gyerekes... (mellesleg én nem nézek szóval az ilyen offokat lehet felejteni) 22/F
2013. jan. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
52%

Van 2-3 ismerősöm, ugyanezt csinálják, sőt ilyen felvonulásokra is járnak.


Szerintem is gyerekes dolog. Nem tudom mi jót láthatnak benne..

2013. jan. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
94%
Én egy lányt ismerek, de ő már nem gyerek. Egyáltalán nem gyerekes, ez neki olyan hobbi, meg kreatív tevékenység. Szerintem jó fej. Amúgy meg kellene ismerni egy lányt, nem az alapján ítélni, hogy cosplayezik-e. Van ezer más dolog is az életben.
2013. jan. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
42%
ma 10:09 most elképzelem az egyik nagy japánc öreg nagymestert ahogy szalad a led tv-hez bekapcsolni a kedvenc anime sorozatáhozXD Na ne hülyíts! Beszélgettem már nem egy anime rajongós lánnyal és igen is gyerekesek. Ettől függetlenül nem rosszindulatból mondom. Lehetnek kedvesek, aranyosak, de gyerekek még. Az anime hülyíti az embereket sajnos. Egy álom világba repíti őket és ez nem jó. Az élet kemény! Főleg itt a süllyedő magyarországban...
2013. jan. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
93%
Az első nem vészes, csak a második gyerekes.
2013. jan. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
88%
Amikor meghallom, hogy valaki cosplayezik, rögtön az ugrik be, hogy van kreativitása és kézügyessége (legalábbis ha maga csinálja a jelmezét). Az animézés meg egyfajta stílus, életérzés, legalábbis szerintem. Semmivel sem rosszabb, mint a többi hasonló dolog, lényegben alternatívát kínál. Ha belegondolunk a "rockerek" fekete öltözete vagy a "rapper"-ek baseball sapkája illetve az ehhez tartozó stílusjegyek is egyfajta "cosplayek", jelmezek, mely az adott közösséghez való tartozást erősíti. Ez miben lenne rosszabb? Szerintem semmiben. Sőt, ha csak a stílushoz való tartozás alapján kellene ítélnem, akkor inkább választanék barátnőmnek egy kissé álmodozó, anime-kedvelő lányt, mint egy minden héten lerészegedő, diszkós plázamacskát.
2013. jan. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
25%
Azt, hogy majd kinövi, mint a japánmániások 98%-a, köztük én is. A komoly animéket mondjuk most is szeretem, de a cosplay általában nagyon röhejes :)
2013. jan. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
75%
Az animéket énis szeretem, de a cosplay, hát nemtom még egy ilyen csajjal se találkoztam... :/
2013. jan. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!