Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted meleg vagyok? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted meleg vagyok? És elmondjam anyukámnak? (több lent)

Figyelt kérdés

Hát az történt, hogy a zenesuliban a dobteremben volt egy srác, akivel együtt jártunk szolfézsra. Bementem hozzá beszélgetni.(hogy hova megy tovább tanulni meg ilyenek) És akkor kibrobáltam a dobot meg ő is játszott velem. Én is játszottam neki mert volt egy darabom ami tetszett neki.(zongorázom)ezután megkérdeztem tőle, hogy hallotta-e már a rémtörténetem. azt mondta h nem. mondtam: elmesélem. lekapcsoltam a villanyt és ő leült a fotelba én oda álltam mellé. A történet közepén oda "csúszott" a kezem a farkához. Ő tiltakozott.... békén hagytam. Ezután még 15 percet ott voltunk és elindultunk haza felé. A zenesuliból kifele megkérdezte, hogy mért csináltam? azt mondtam nem tom, de ne hidd azt hogy meleg vagyok. Amikor hazaértem még egyszer bocsánatot akartam kérni tőle a facebookon és egy nem túl barátságos üzenet fogadott. Azt hittem elájulok. Másnap mentem zenesuliba és zongora órán megjelent a dob tanára a srácnak. Hát azthittem hanyatt esek.. "ez a bunkó elmondta mindenkinek"?? gondoltam. Hát igy is lett.. elmondta a szüleinek a szülei meg a dob tanárnak a dob tanár meg a zongi tanáromnak. óra végén megbeszéltük ezt a dolgot.. A beszélgetést gyakorlatilag végig "sírtam" borzalmasan éreztem magam. De a zongi óra végén nagyon jól esett amikor magához szorított... Én nem akarom elmondani anyámnak mert tök ciki ez az egész, de a zongora tanárom minden áron akarja hogy elmondjam. Mit csináljak???

14/F


2013. jan. 21. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem ez kamu......
2013. jan. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
De ha mégsem kamu, akkor jól megszívtad. Így lehet megrontani valakit, beleértve önmagadat, meleggé tenni azt, aki előtte nem volt meleg.
2013. jan. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

"Szerinted meleg vagyok?"


Amúgy ha nem kamu,azt azért megkérdezném,hogy miért akartad megfogni a farkát szegény srácnak?

2013. jan. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

"De ha mégsem kamu, akkor jól megszívtad. Így lehet megrontani valakit, beleértve önmagadat, meleggé tenni azt, aki előtte nem volt meleg."



Ez most komoly?

2013. jan. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mármost ezt nem értem. Szándékosan csúszott oda a kezed?
2013. jan. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a tanáraidnak meg anyádnak semmi köze asexuális irányultságodhoz

és 14 évesen amugysem biztos,hogy meleg vagy.

2013. febr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!