Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, ha olvasnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha olvasnátok egy kérdést itt gyk-n és felismernétek, hogy a ti csajotok/pasitok irta ki, vagy az, akivel épp alakulóban van a kapcsolatotok? :D

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ mit írna.
2013. jan. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én tutira elkezdeném faggatni! :D :P
2013. jan. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát pl egy párkapcsolati gondotokkal kapcsolatban irna, vagy hogy mennyire bejön neki egy személy (aki ugye te vagy) de nem mer lépni, és leirja a sztoritokat (és ebből ismernéd fel valószinűleg)
2013. jan. 21. 19:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Hála istennek a barátnőm nem annyira semmirekellő (mint én), hogy egy ilyen fórumon lopja a napot
2013. jan. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem exbarátom rájött. :D Mikor egy problémával kapcsolatban kértem kívülállók segítségét, pedig direkt módosítottam az adatokon, de felismert a stílusom alapján.


Vérig sértődött. :DD

2013. jan. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Röhögnék:D
2013. jan. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én szoktam kérdést kiírni, de ha valaki rájönne, hogy róla szól a kérdés (pl. hogy nem mer lépni), akkor gratulálok neki, hogy magára ismer. Amúgy én is múlt hét pénteken este láttam egy kérdést ami gyanús volt. Felettébb gyanús! Nekem kellett volna feltennem azt a kérdést és egy srác tette fel.


Engem nem különösebben érdekel, ha rájön. Addig örüljön míg látja, mert nem fogok örökké rá várni az teljesen biztos! Nekem nincs mit szégyelnem.

2013. jan. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most szívesen kiírnám ide azt a gyanús kérdést...
2013. jan. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!