Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó a kapcsolatotok az ellenkez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó a kapcsolatotok az ellenkező nemmel?

Figyelt kérdés
Jól tudotk kommunikálni? Vannak,akiknek nehézséget okoz,ha az ellenkező nemmel kell bezsélni esetleg randira hívni..nektek megy?
2012. dec. 2. 00:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Eddig megoldottam.
2012. dec. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nekem is összejött eddig!
2012. dec. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
hat minden oke eddig
2012. dec. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Mi a siker titka?
2012. dec. 2. 00:41
 5/23 anonim ***** válasza:
csak lazán
2012. dec. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
55%

Nem. Nagyon nem.


Egyrészt ehhez batár sok pénz kell. Aztán majdnem 100%-osan jól kellene kinézni és még úgy is csak "esetleg" van esélyed, ha még stílusos, humoros, de mégis határozott ember vagy. Akkor is csak az első 3 szűrőn mentél át marad még 900 másik...

2012. dec. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Őszintén nem tudom, nálam az működött általában hogy nem játszottam meg magam, néha bejött de nyilván sokszor hoppon maradtam ahogy bárki más.
2012. dec. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Aki ellenkezik, azzal nem. Haha.


Amúgy igen, bárkivel szívesen beszélek, barátságos vagyok és bőbeszédű.

2012. dec. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy annak, aki azt írta, hogy sok pénz kell hozzá, te szerintem a legalja csajokkal ismerkedsz, mert nekem egy fityingembe se került, hogy életem egyik nagy szerelmével összejöjjek pedig már 23 éves vagyok.
2012. dec. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
18%
Akkor vagy állati jól nézel ki vagy "ultramenőkirály" stílusod van. Ezen mesterhármasból elégséges talán kettő. Ha hatalmas szerencséd van.
2012. dec. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!