Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudjam, hogy igazat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy igazat mond, vagy pedig hazudik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy srác, nagyon szeretem, és most éppen próbálnék rajta túllépni. Ameddig együtt voltunk, mindig más lányok kellettek neki. Nekem ez túl sok fájdalmat okozott, ezért megmondtam neki, hogy ennyi. Kb. 1 hónapja nem találkoztunk. Direkt kerültem, direkt másik busszal mentem suliba is, hogy véletlen se találkozzunk. Mostanában állandóan rámír facebookon. (Letiltani nem voltam képes :( ) Olyanokat mond, hogy hiányzom neki, hogy mindig rám gondol, és nagyon szeret. Hogy aludni sem tud... Lehet, hogy találkozok vele, ha másért nem, hogy megmondjam neki, hogy hagyjon békén, annak ellenére, hogy szeretem... Honnan lehet észrevenni, ha hazudik? Mert mi van, ha mégsem? Vagy biztos, hogy hazudik?


2013. jan. 21. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:
a legtöbb ember amikor feltesz egy ilyen kérdést abba bízik h a válaszolók többsége azt mondja téged szeret, igazat mond. hát én most el foglak keseríteni. ne menj vissza hozzá, azért meg találkozni nem kell h megmond neki hagyjon békén. ott az fb. szerintem abnormális h van egy barátnője és akk más lányok után áhitozik. ezek szerint nem voltál elég neki. sose lesz ebből semmi jó ha visszmesz hozzá.
2013. jan. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!